Вибір ПВХ мембрани на покрівлю.

ПВХ мембрана – матеріал для покрівлі, який має багато переваг. Це тривалий термін експлуатації, стійкість до ультрафіолету, механічних пошкоджень, низьких температур, естетичний зовнішній вигляд та простота монтажу. Разом з  тим, переваги багато в чому залежать від якості матеріалу від конкретного бренду. Тому потрібно серйозно підійти до вибору МВХ мембрани. Експерти компанії «Будівельної Альянс» розповіли про особливості покрівельних матеріалів різних брендів – на основі їх розповіді та оцінки характеристик продукції різних виробників ми і підготували цей огляд.

Вибір ПВХ мембрани на покрівлю. Огляд лідерів ринку виробників

Sika

Швейцарський бренд із найдовшою історію – компанія виготовляє покрівельні, теплоізоляційні та гідроізоляційній матеріали з 1910 року – тобто вже більше століття. Власне ПВХ мембрани корпорація Sika продає більше 40 років – це один  з перших у світі виробників цього матеріалу. Є одним із лідерів світового ринку, ПВХ мембранами цієї компанії, які випускаються під торговою маркою Sikaplan, вкрито мільйони квадратних метрів дахів об’єктів різного призначення.

 

Plastfoil

Полімерні мембрани цього бренду виготовляються методом екструдиції, що дозволяє досягти найвищих показників міцності, гідроізоляції та максимального терміну експлуатації. Їх використовують не лише для покрівлі житлових, виробничих та комерційних об’єктів, але і при будівництві тунелів, басейнів,  контейнерів для зберігання рідини. Виробник має власну лабораторію, яка постійно удосконалює продукції та проводить тестування кожної партії виготовленої ПВХ мембрани. Продукція сертифікована та відповідає європейським стандартам якості та надійності.

 

FLAGON

Це полімерний гідроізоляційний матеріал, який створений італійським виробником Flag S.p.A. Продукція цього бренду пройшла всі можливі тести від незалежних експертних організацій і має безліч сертифікатів якості, безпеки, надійності. Використовується для плоских і нахилених покрівель, ПВХ мембрани FLAGON можна монтувати баластовий, механічним чи методом зварювання. Має чудові гідроізоляційні властивості та довгий термін експлуатації.

PROTAN

Вибір ПВХ мембрани на покрівлю. Огляд лідерів ринку виробників

Норвезький бренд, який є один із лідерів європейських виробників покрівельних матеріалів. ПВХ мембрани «Протан» мають дуже міцну армовану основу, для якої використовується скловолокно, вони використовуються не лише при будівництві нових споруд, але й для реконструкції та капремонту плоских і розташованих під ухилом дахів. Можуть використовуватись при екстремальних кліматичних умовах: низьких і високих температурах, високому рівні опадів. Мають великий термін експлуатації, стійкі до впливу ультрафіолетових променів.

Logicroof

ПВХ мембрани від російської компанії «ТехноНІКОЛЬ», яка випускає покрівельні матеріали майже 30 років – з 1992. Виробник напрацював величезний досвід у створенні гідроізоляційних, теплоізоляційних, покрівельних матеріалів, і втілив його у лінійці ПВХ мембран, яка налічує продукти для різних типів об’єктів нерухомості та умов експлуатації. Серед переваг бренду Logicroof варто відзначити високі вимоги до надійності та довговічності, вони мають максимальний термін служби. Підходять для монтажу у будь-яку пору року, можна проводити роботи зимою при мінусових температурах. Дуже прості у монтажу.

 

Як обрати бренд?

При виборів потрібно орієнтуватись на умови експлуатації плоскої покрівлі: кліматичні умови, прогнозований рівень температури взимку та рівня опадів, механічне та фізичне навантаження на покрівлю. Також варто враховувати ваш бюджет, яку суму ви можете витратити на покрівельні матеріали. Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів по телефонам, зазначеним на сайті, вони проведуть для вас індивідуальну консультацію та допоможуть визначитись із вибором ПВХ мембрани.