Главная страница » Про компанії

Про компанії

Перебуваючи на ринку України більше 10 років компанія «Альянс сучасного будівництва» змогла показати себе як відповідальний і надійний виконавець сфері будівельних послуг. Нашим вибором стала окрема важлива і частина будівництва — покрівля. Під покрівлею мається на увазі надання послуг з розробки, монтажу та комплектації покрівельних робіт від «А» і до «Я».

На сьогоднішній день ринок перевантажений однотипними компаніями за даними видами робіт, і заявляти що ми кращі не коректно, тому що це чисто рішення споживача. У будь-якому випадку отримуючи позитивні відгуки або відгуки про якісь недоліки завжди, абсолютно завжди, виправляємося і вдосконалюємося, для того щоб надати максимально ефективні і якісні послуги для Вас.

Наша місія зробити якісну покрівлю або укомплектувати будівельний об’єкт за доступними для споживача цінами, тому ми працюємо виключно безпосередньо з виробниками (Aska, Metrotile, Profit, Ondo, Shinglass та інші). Оцінивши сучасний ринок – змогли підібрати той перелік і тих виробників, які максимально часто використовують у будівництві, і звичайно ж не забули про платоспроможності в нинішній час. З цього можете впевнено припиняти свої пошуки, так як Ви знайшли що Вам необхідно.

За весь час роботи нами було виконано не один будівельний об’єкт, як в повній формі (дизайн, проект, комплектації, доставка і не посередньо монтаж), так і часткової (продаж необхідних комплектуючих, або покрівельні роботи за проектом і з матеріалами клієнта). З деякими з них ви можете ознайомитися у галереї.

Для зручності нами розроблена і організована система роботи з клієнтом, звертаючись до нас за послугами Вам не треба думати як це все буде відбуватися (як привезти, як розвантажити, як підібрати та інше), єдине треба витратити час на вибір матеріалу і схвалення дизайну.

Відмітною рисою компанії є створення проекту та дизайну покрівельних і водостічних елементів. Дана робота може виконуватися як в нашому офісі так безпосередньо на об’єкті з наданням раніше підготовлених ескізів. Ці діяння спрощують узгодження кінцевого результату і виключають непорозуміння при здачі виконаних робіт.

Якщо ви довго шукали, щоб зловити можливість зробити добре, Ви знайшли! Телефонуйте і в результаті ви отримаєте якісну покрівлю по доступним цінами – без головний болі.

О нас

Фотиев Сергій - засновник компанії `БудАльянс`.