Главная страница » Бітумна черепиця » Бітумна черепиця Iko

Бітумна черепиця Iko

Бітумна черепиця IKO

ARMOURGLASS

ARMOURGLASS-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ARMOURSHIELD

ARMOURSHIELD-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

BIBERSHIELD

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

VICTORIAN

VICTORIAN-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

CAMBRIDGE-Xpress

CAMBRIDGE-Xpress-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

CAMBRIDGE-Xtreme

CAMBRIDGE-Xtreme-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

DIAMANT

DIAMANT-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

SUPERGLASS BIBER

SUPERGLASSBIBER

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

DIAMANTSHIELD

DIAMANTSHIELD-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

SUPERGLASS

SuperGlass-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Битумная черепица Iko

Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO в Києві вважається найпоширенішим видом бітумній черепиці. Її активно використовують для покрівлі будинків і прибудов.

Концерн IKO єдиний у світі виробник бітумної черепиці який сам видобуває і виробляє всі сировину для виробництва бітумної черепиці. В результаті виходить що концерн працює без посередників і споживач отримує якісний продукт і конкурентну ціну.

Концерн IKO проводить постійний контроль якості свого товару. На виробництві використовуються камери старіння, через які проходить кожна партія бітумній черепиці, виключаючи при цьому всі види браку.

IKO виробляє більше 50 видів бітумної черепиці, що надає їй унікальність у плані форм і кольорів.

Основними показниками якості черепиці IKO, є вітростійкість і дуже низький рівень шуму. Спеціально виготовлена для місць з несприятливими природними умовами, лінійка Cambridge Xtreme, у якій показники вітростійкості перевищують всіх аналогів бітумній черепиці. Також, завдяки обсипці з кам’яного базальтового грануляту, черепиця стає безшумної у час сильного дощу або граду.

Компанія IKO — це світовий лідер по виготовленню і продажу бітумної черепиці.

Битумная черепица Iko

ВИТРАТА БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Вигляд черепиці
Кут нахилу даху Виступаюча частина Покриття дахи/упаковка ± кг/м2
Superglass 15° — 85° 14,3 см 3,00 м2 9,6
Superglass Biber 15° — 85° 14,3 см 3,00 м2 9,2
Armourglass 15° — 85° 14,3 см 3,00 м2 10,9
Victorian 15° — 85° 14,3 см 3,00 м2 10,4
Diamant 15° — 85° 11,2 см 3,00 м2 10,5
StormShield 15° — 90° 13,4 см 3,00 м2 7,7
BiberShield 15° — 90° 14,3 см 3,00 м2 9,1
ArmourShield 15° — 90° 13,4 см 3,00 м2 9,2
DiamantShield 15° — 90° 11,2 см 2,46 м2 11,2
Skyline 15° — 85° 13,4 см 3,00 м2 7,9
Cambridg Xpress 15° — 85° 15,0 см 3,10 м2 11,6
Monarch 15° — 85° 14,3 см 2,58 м2 12,5
Monarch Diaman 15° — 85° 11,2 см 2,46 м2 12,0

Десять причин вибрати бітумну черепицю IKO.

  1. Величезний асортимент форм і відтінків, близько 97 варіантів. Палітра IKO має спокійні і витримані кольори. Будь які з видів черепиці виглядає вишукано і естетично.
  2. Гарантія на бітумну черепицю IKO від 15 років. Також 5-10 років гарантійного періоду. Такий сервіс не пропонує зараз жоден виробник бітумної черепиці.
  3. Концерн IKO – єдиний постачальник бітумної черепиці із замкнутим циклом виробництва. Компанія додає мінерали для підсипки, виробляє бітум, скловолокно і забарвлює гранули.
  4. Компанія використовує камери старіння для кожної партії черепиці та інших матеріалів. Відбувається постійний контроль якості виробничих процесів.
  5. Покрівельні матеріали IKO можуть використовуватися в будь-яких кліматичних умовах і відповідають всім вимогам європейських стандартів.
  6. Верхній шар черепиці IKO це 100% гранулят, забезпечує колірну стабільність і краще з’єднання з бітумний шаром.
  7. Ціна бітумної черепиці IKO не залежить від кольору. Всі гранули виробляються на одному заводі належить компанії IKO.
  8. Вага черепиці IKO на 20-50% більше ніж в інших аналогів, за рахунок додавання кількості бітуму в складі. Черепиця лежить на покрівлі більше щільно і надійно.
  9. Лінійка гнучкої черепиці IKO Cambridge забезпечує гідроізоляційний пиріг на покрівлі в 3,5 шару.
  10. Всі комплектуючі для покрівлі (коник, стартова смуга, карниз) виробляються з самої черепиці, що спрощує монтаж бітумної черепиці та підвищує якість покриття.

Монтаж бітумної черепиці IKO

Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO, кращий вибір.

Якщо продірявилася покрівля або тільки закінчено зведення нового будинку, завжди потрібно вирішити питання про те, яке покриття краще вибрати. Останнім час дуже затребуваний такий товар, як гнучка черепиця IKO, яка не тільки зручна в установці та експлуатації, але і виглядає красиво. Вона може надати новий вигляд навіть старій будові.

Бітумна черепиця IKO – порівняно новий матеріал на ринку. Тому багато господарів заміських будинків відносяться до нього насторожено. Зокрема, це пов’язано з тим, що обрешітка на даху будинків, побудованих достатньо давно, передбачає установку жорстких покрівельних матеріалів (шиферу тощо).

Під гнучку покрівлю рекомендується встановити листи фанери або іншого подібного будівельного матеріалу поверх обрешетування, щоб створити рівну поверхню. Це виключить виникнення прогинів або інший деформації покриття.

Бітумна черепиця IKO по виду, як правило, стилізована під черепицю керамічну, завдяки чому будинок виглядає більш елегантно і стильно, не на шкоду якості покрівлі.

Гнучкий покрівельний матеріал зазвичай виготовляється з склополотна, просочується з двох сторін резінобітумом і покривається мурованої крихтою.

Битумная черепица

Гнучка покрівля IKO – ідеальний варіант для даху складної форми, вона без проблем покриє гострі кути і захистить мансарди і зенітні ліхтарі. Матеріал незамінний для «плоского» даху, коли кут нахилу менше 45 градусів.

Таке покриття має невелику вагу, а завдяки кам’яної крихти не дозволить снігу сходити «масою», то є потягнути за собою елементи покрівлі.

Кам’яна крихта, до того ж, захистить покриття від шкідливого впливу ультрафіолету і різних механічних пошкоджень.
Бітумна черепиця не схильна біологічному руйнування (грибка, плісняви, гниття), просочення не дозволяє покриття насичуватися вологою. Крім того, кам’яна крихта захистить покриття від займання. Іскра, що вилетіла з труби, не зможе запалити основу покрівлі.

Кращим каменем для покриття вважається базальт. Він відрізняється твердістю граній, добре обпалюється і фарбується.

Колір збережеться на довгий час, не змушуючи власника змінювати окремі частини або повністю покрівлю.

При це, гнучка черепиця відмінно гасить шуми. Наприклад, шум зливи не завадить заснути дитині або людині з порушенням сну.

Такий тип покрівлі може бути представлений під різними назвами. Покрівельна плитка, м’яка покрівля і т. д. Але в основі лежить технічний принцип, розроблений ще в середині XIX століття. Тоді був створений інноваційний матеріал на основі картону, з нанесенням бітуму з двох сторін.

Історія бітумної черепиці.

Запатентували гнучку черепицю у 1903 році.

Тоді було запропоновано нарізати покрівельні матеріали у рулонах на більш дрібні частини геометричної форми (прямокутник і шестигранники). У той час в асортименті були тільки два кольори кам’яного покриття: сірий і червонуватий. Виробники не докладали великих зусиль для естетичного розмаїття, думаючи в основному про захисних якості покрівлі.

Навіть саме найменування «гнучка черепиця» з’явилося пізніше, в Європі. В Америці і Канаді воно до досі іменується «ґонтами».

Історія виникнення сучасної гнучкої черепиці, безумовно, цікава: від бавовняного картону до скловолокна, який прийшов на зміну бавовни у середині XX століття, в епоху розвитку виробництва синтетичних матеріалів.

Битумная черепица

Скловолокно (склотканина) виявилося більше стійким для зовнішніх впливів, чим картон. Тому воно поступово витіснило картон з ринку. Нове покриття було стійко до зовнішнього атмосферного впливу, мало меншу вагу.

Просочення картону мала високу ефективність, як гідроізоляція. Але висока гігроскопічність основи не забезпечувала належного захисту.

Гнучка (м’яка) черепиця встановлюється на бітумний клей або при допомогою пальника, яка плавить внутрішній шар покриття покрівлі, надійно припаюючи її до підкладці з ОЅВ.

З’єднання, виникає при «напрямку» покрівлі, гарантує цілісність покриття, не допускає протікання або зміщення частини покрівлі під вагою сходив снігу. При підвищенні зовнішньої температури влітку, покриття стає тільки міцніше напередодні зимових холодів.

Склохолст – нетканий матеріал, який з’єднує волокна між собою за рахунок смол. Він сам по собі не гігроскопічний, а, значить, не схильний впливу вологи, грибковим поразкам і цвілі. Він стійкий до деформації, хімічним впливу, є хорошим звукоізолятором.

Отже, бітумна черепиця дозволить забезпечити надійність дахового покриття, дозволить якісно встановити утеплювач, дасть можливість виконати будь-які складні елементи (башточки, зенітні ліхтарі тощо), та забезпечить запам’ятовується, ефектний зовнішній вигляд.

Важливо тільки не укладати покрівлю у холодну час року, на сиру основу і при різких перепадах температур.