Главная страница » Бітумна черепиця » Бітумна черепиця SHINGLAS

Бітумна черепиця SHINGLAS

Бітумна черепиця Shinglas

ВЕСТРН

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ДЖАЗ

ДЖАЗ

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Кадриль-АКОРД

Кадриль-АКОРД

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

КОНТИНЕНТ

КОНТИНЕНТ

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Кадриль-СОНАТА

Кадриль-СОНАТА

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

КАНТРІ

КАНТРИ

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ФОКСТРОТ

ФОКСТРОТ

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ФЛАМЕНКО

ФЛАМЕНКО

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

РАНЧО

РАНЧО

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

САМБА

САМБА

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ТАНГО

ТАНГО

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Битумная черепица Shinglas

Бітумна черепиця Shinglas

Бітумна черепиця Shinglas це найоптимальніше рішення для покрівлі вашого будинку. Основним достоїнством черепиці Shinglas є можливість використання будь-якої конфігурації і форми на скатних покрівлях.

Завод Техноніколь Шинглас працює з 2005 року. Виробляючи бітумну черепицю на американському обладнанні компанії RDI. На сьогоднішній день завод випускає до 40 млн. м2 в рік. Це понад 200 000 замовників.

Також, завод проводить повний контроль якості кожної партії продукції продукції. Проведення лабораторних випробувань готової продукції на предмет відповідності чинним стандартам. Лабораторія заводу оснащена найсучаснішим обладнанням, необхідним для тестування бітумної черепиці.

Готова продукція перевіряється на міцність і деформацію, на здуття, на геометрію, утримання бітуму і втрату посипання, на водопроникність і теплостійкість.

shinglas

5 Причин вибрати багатошарову черепицю SHINGLAS

  1. Гарантія виробника.

Гарантія виробника до 60 років, в залежності від колекції. Термін служби не має обмежень.

  1. Тривимірний колір і фактура.

Знаменитий 3D-ефект і фактурний рельєф створюються завдяки різнобарвним гранулам з натурального базальту та структурі гонта.

  1. Багатошаровість.

Кожен новий шар надійно з’єднується з попереднім і забезпечує підвищений запас міцності та надійності вашої покрівлі.

  1. Простота монтажу.

Простота укладання черепиці економить час монтажу покрівлі, не потрібно поєднувати малюнок між ґонтами.

  1. Всесезонність.

Підходить для кліматичних умов жаркого півдня та крайнього півночі, витримуючи перепади температур від -70 до +80 °С.

Помилка при монтажі бітумної черепиці Шинглас.

Бітумна черепиця Шинглас і маса її достоїнств.

Багато споживачі вже високо оцінили переваги бітумній черепиці Шинглас. Це екологічно чистий, зручний в укладанні і еластичний матеріал, забезпечує високий захист від протікання та інших несприятливих факторів. Переваг у бітумної черепиці набагато більше, ніж у інших матеріалів для покрівлі.

Довгий термін служби бітумної черепиці Шинглас.

Головне, що турбує кожного власника будинку – довговічність дахового покриття. Враховуючи, що бітумна черепиця виготовляється на основі високоміцного склополотна, можна не сумніватися, що така покрівля прослужить десятиліття. При виготовленні бітумного гонту застосовуються новітні добавки, покликані поліпшити якість бітуму і надати йому еластичність, яка буде зберігатися при будь-яких температурах.

Механічна міцність гнучкої черепиці підвищується за рахунок верхнього шару з кам’яної крихти. Розмір гранул розрізняється залежно від фракції, а оскільки більше тонка крихта краще проникає в дрібні щілини, вона заповнює весь простір між гранулами великого розміру. В результаті посипання виходить однорідної і дуже герметичною.

Зручність укладання бітумної черепиці Шинглас.

Особливо вигідна бітумна черепиця завдяки зручності монтажу. При розрізуванні гонта на шматки потрібного розміру залишається дуже мало обрізків. Укладання спрощується за рахунок невеликого ваги покрівельного матеріалу і наявності клейкою поверхні. Щоб оформити складні ділянки навколо труб, по периметру карнизів і коньков застосовують спеціальні добірні елементи. Така технологія монтажу дозволяє отримати покрівлю з високими естетичними якостями. Швидкість монтажу бітумного гонту дуже висока, так як листи легко приклеюються один до одного, утворюючи безшовний килим. Ніяких кріпильних деталей не вимагається.

Битумная черепица Шинглас

Можливість експлуатації бітумної черепиці Шинглас в будь-яких регіонах України.

Незалежно від клімату в регіоні бітумна черепиця служить довго і справно. Покриття може без наслідків витримувати вплив високих і низьких температур в межах від -45 до +110 градусів.

Такі властивості обумовлені наявністю модифікуючих компонентів у бітумі. Особливі добавки надають йому гнучкість на морозі і не дозволяють розтікатися у літню спеку.

Хоча сам бітум має водовідштовхувальними властивостями, кам’яну крихту теж обробляють спеціальним складом. Це робиться для запобігання попадання води в найдрібніші пори між гранулами.

Взимку у районах з великою кількістю опадів у вигляді снігу безпека покрівлі має велике значення. Гнучка черепиця за рахунок шорсткої поверхні забезпечує безпека, так як сніг з неї звалюється поступово, не лавиноподібно. Поблизу даху з таким покриттям можна ходити без ризику для життя і залишати автомобілі.

Щоб м’яка покрівля служив справно, потрібно купувати таку модель черепиці, яка була виготовлена для конкретних кліматичних умов. Наприклад, імпортне покриття не призначений для місцевостей з суворими зимами. Тому у таких регіонах повинна застосовуватися черепиця, виготовлена в нашій країні.

Звукоізоляційні властивості бітумній черепиці Шинглас.

В будинках, розташованих у жвавих районах або поблизу автомобільних доріг, доводиться застосовувати шумоізоляційні матеріали, тому числі і при пристрої покрівлі. Бітумна черепиця відмінно поглинає вуличні шуми і не гримить, як металочерепиця, під час дощу. Також, покриття не шумить при поривчастому вітрі.

Естетичні якості бітумній черепиці Шинглас.

Пройшла епоха одноманітних будівель з дахами з сірого шиферу. Зараз кожен поважаючий себе власник будинку прагне зробити своє житло неповторним і стильним, а для вирішення завдання необхідний відповідний покрівельний матеріал.

Битумная черепица Шинглас

Якщо належить купівля бітумній черепиці, то вибирати є з чого – асортимент цього матеріалу вражає найширшої палітрою відтінків і різноманітністю фактур, форм гонта.

На однією даху можна використовувати черепицю різних кольорів і розмірів, можна зобразити ексклюзивний дизайнерський малюнок або традиційний національний орнамент. Колір бітумного гонту зберігається незмінним протягом багатьох років: кам’яна крихта забарвлюється з використанням кольорових пігментів на основі оксидів металів.