Покрівля це незамінна частина будь-якого будівництва, основною функцією якої є відведення дощової і талої води, що надалі збільшує довговічність, технічні характеристики споруд і заощадження його естетичного виду.

Складається покрівля з таких груп елементів: несуча конструкція це фундаментальний елемент, який несе на собі основну навантаження, як самої конструкції так і атмосферних явищ, також іменується кроквяна конструкція, несучий шар це доповнення призначене для перев’язки кроквяних елементів між собою та створення обрешетування або суцільного настилу шару ізоляції цей елемент призначений для створення гідроізоляції або інших ізоляційних якостей, загальне зміцнення повного «пирога» підпокрівельного простору; це покриття частина покрівлі є останньою і основний, так як вона приймає на себе всі атмосферні явища.

В збір вищевказані елементи створюють таку будівельну конструкцію, як дах. Так як покрівля безпосередньо піддається впливів атмосферних явищ, вона повинна володіти наступними якостями: водонепроникність, вологостійкість, стійкість до агресивним хім. речовин, сонячного випромінювання і різких змін температур, не повинна жолобитися, розтріскуватися, не має руйнуватися, нагріваючись від сонця. В зв’язку з цим роботи по виробництва та встановлення покриттів трудомісткі.