На сьогоднішній день є три основних допоміжних матеріалу для створення захисного покрова даху:

— гідробар’єр – це плівка виконана з високих полімерів і армована скловолокном. Основним призначенням є забезпечення захисту підпокрівельної пролости від попадання пилу, вологи і конденсату до кроквяної конструкції і теплоізоляційному шару. Важливим чинником є її монтаж – для максимальної ефективності прибивати необхідно листи розміром з будівлю виключно горизонтально, знизу в верх з чітко виставленим нахлесток (він позначений у кожному рулоні). Конькову частина необхідно накривати одним листом на всі боку, це дозволить захистити від протікань найслабші місця покрівлі. Кріплення вироблятися за допомогою будівельного степлера і будівельних скоб.

— паробар’єр – це спеціалізована плівка яка захищає теплоізоляційний шар даху від проникнення пара і освіти конденсату. Дана плівка виконана з стрічкового поліпропілену і з вигляду нагадує поліетиленову мішковину. За рахунок того що вона переплетена між собою, володіє наступними властивості : паропроникність (в одну сторону), фортеця на розрив, не піддається гниття. Дані властивості змогли забезпечити широке застосування в будівництві на сьогоднішній день. Монтаж вироблятися будівельним степлером і будівельними скобами.

— дифузійна мембрана – це багатошаровий матеріал, який володіє властивостями як гідроізоляційної, так і пароізоляційної плівки, тобто при правильному монтажі, пар і конденсат, зібрався в теплоізоляційному шарі буде виходити назовні, а вода у разі протікання даху буде скочуватися і не потрапляти у межстропильний простір.