Главная страница » Цементно-піщана черепиця Ondo

Цементно-піщана черепиця Ondo

черепица ondo

GRAFITO

черепица ondo

Черепиця Ondo Grafito – це революційний продукт, аналогів якому немає в Україні.

Черепиця Ondo Grafito підходить під будь-які види будівель. Краще всього підійде під світлі тони будівлі.

З будь яким ландшафтом цементно-піщана черепиця Grafito буде виглядати приємно і елегантно.

ONDO Grafito — це вишуканий графітовий відтінок, який буде яскраво контрастувати зі світлим каркасом Вашої будови. А покриття глянцем, буде доповнювати черепиці неймоверно колоритний блиск.

TERRACOTA

черепица ondo

Черепиця Ondo Terracotta створює приголомшливий ефект. Вона імітує давні покрівельні матеріали, що дає великі можливість для сучасного дизайну. Покрівля з цієї черепиці виглядає надзвичайно і декоративно.

Колір обпаленої глини дуже вдало поєднуються з аристократскими відтінками покрівельною міді.

ONDO Terracotta — це класичний теракотовий колір, який нам широко відомий в керамічній черепиці. Поєднує в собі смак і вишуканість. Підійде для більшості покрівель.

MARRON

черепица ondo

Натуральна черепиця Ondo Marron виконана в один з самих розкішних відтінків. Такий колір можна порівняти з кольором темного шоколаду. Вона ідеально підходить практично під кожну будову і під різні забарвлення фасаду. Черепиця в темно-коричневому кольорі бездоганно поєднується зі світлою обробкою будівель, виконаної в теплих тонах.

Натуральна черепиця Ondo Marron — це темно-коричневий строгий колір. Цей колір ідеально підійде під світлі відтінки стін будови.

Зателефонувати нам

Замовити натуральну черепицю ONDO

Замовивши натуральну черепицю у нас в Києві, ви отримаєте:

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки для виробництва черепиці.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка натуральної черепиці ONDO

 

Доставляється натуральна черепиця в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки  залежить від місця розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі моменти доставку натуральної черепиці обговорюється з менеджером індивідуально.

доставка
кровельные работы

Замовити монтаж  натуральної черепиці ONDO

Монтаж плоскої та скатної покрівлі в повному пирозі.

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері будівельних послуг.

Проводимо точний розрахунок метражу покрівлі, надаємо всю технічну документацію.

Виконуємо всі роботи по покрівлі в точно призначені терміни.

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця – естетичне рішення покрівельного питання.

В склад цементно-піщаної черепиці входить цемент з коротким часом схоплювання і малим вмістом вапна, просіяний кварцовий пісок, що забарвлює пігмент (з’єднання на основі оксидів заліза або хрому) і вода.

Завдяки комбінації цих простих натуральних компонентів цементно-піщана черепиця і процес її виробництва вважаються екологічно чистим і нешкідливим для людини і навколишнього середовища. Експлуатаційні характеристики черепиці (міцність, вологостійкість, морозостійкість) безпосередньо залежать від співвідношення і точного дозування всіх компонентів, а також від дотримання умов технологічного процесу.

Сировинна суміш формується, продавлюючи через спеціальну форму під великим тиском, обробляється складом ущільнюючим поверхні бетону і поліпшуючим зовнішній вигляд плитки, сушиться при температурі 600 градусів. У деяких технології ще передбачено двократне акрилове фарбування.

Натуральна черепиця ONDO

На сучасному ринку покрівельних матеріалів цементно-піщана черепиця впевнено витісняє керамічну. Це пов’язано не тільки з щодо низькою ціною на покриття 1 м2 даху, а і з поруч переваг і характеристик, які роблять її привабливою і затребуваною для покупців.

Завдяки цементно-піщано основі, черепиця має високу міцність і з часом стає ще твердіше. Добре протистоїть граду і атмосферним опадам. Незважаючи на те, що вона відноситься до важких покриттям, піщана черепиця майже в два рази легше глиняної. Великий вага покриття звукоізолюе від барабанящего по покрівлі дощу і створює комфортну обстановку у приміщеннях під дахом, оберігаючи від літньої спеки.

Також забезпечує високу вітростійкість, завдяки рівномірному розподілу навантаження. На відміну від керамічної черепиці, яку обпалюють при температурі від 10000С, твердіє при 600С, що позитивно позначається на її ціні і значно скорочує викиди СО2 в атмосферу при виробництві. Вся черепиця має ідентичні розміри (зазвичай 42х33 див.), що сприяє швидкому укладанні та мінімізації відходів на невеликих площах. Якісно зроблені замки забезпечують високу теплоізоляцію і перешкоджають підтіканню води під черепицю.

Матеріали, з яких виготовлена цементно-піщана черепиця забезпечують високу пожежобезпечність і уповільнюють розвиток мікроорганізмів.

Завдяки нанесенню акрилового покриття дах легко миється дощем і спеціальними засобами у профілактичних цілях. Для покрівлі з цементно-піщаної черепиці виробники заявляють тривалий термін служби в 50-100 років.

Якщо ви налаштувалися зробити дах з матеріалу натуральна черепиця, купити її не складе великої праці. Наша компанія має достатній асортимент, щоб задовольнити ваш запит зробити покрівлю естетичною, довговічною і надійною, а колірна гамма дозволить надати будові індивідуальності.

Купити Цементно-піщану черепицю можна зв’язавшись з нашим менеджером. Надавши професійну консультацію нашого спеціаліста ми направимо до вас замірника для розрахунку необхідного кількості матеріалів.

4 Причини вибрати натуральну черепицю ONDO

  1. СТІЙКИЙ КОЛІР НА ДОВГІ РОКИ

Підтверджено незалежними тестуючими лабораторіями у Флориді і Арізоні.

  1. ШУМОІЗОЛЯЦІЯ

Не вимагає додаткових матеріалів для шумоізоляції при дощі або граді.

  1. ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ

Склад суміші не дозволяє ні воді, ні волозі проникати у пори черепиці. Вона стійка до морозів і не тріскається, простота монтажу.

  1. ЗАХИСТ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ

Спеціальні ущільнювачі між черепицею оберігають від виникнення потертостей і подряпин при доставці.

Натуральна черепиця використовувалася ще з часів Стародавнього Риму. Вона становила основний вид покрівлі того часу і в наш час вона успішно застосовується по всьому світові.

Завдяки натуральной черепиці ONDO дах виглядає об’ємніший, не вимагає суцільного настилу, більш міцна і вітростійка, абсолютно без запаху і має можливість монтажу в зимовий час.

За своїм характеристиками натуральна черепиця ONDO порівнянна з керамічною черепицею, але вартість 4 рази менше. Так як виробництво цементно-піщаної черепиці ONDO не вимагає впливу високих температур.

Дизайн будинки з натуральної черепицею виглядає більше престижніше.

Основу цементно-піщаної черепиці становить бетон в сукупності з кольоровими пігментами. При виробництві черепиці використовується високий тиск. Потім, проходить термальна обробка матеріалу, завдяки якої черепиця набуває свою міцність і кольоростійкість.
В склад черепиці входять загально доступні елементи, кварцовий пісок і кольорові пігменти, основою яких є окис заліза, цементно-піщана черепиця отримала всесвітнє визнання і має доступну ціну.

Термін служби черепиці становить близько 100 років.  Гарантія 50 років.

Цементно-піщана черепиця ONDO – це структурна композиція піску (кварцового) і цементу, яка пройдена термічну обробку печах з температурою випалу 1000 градусів. Застосовуватися для створення покрівельних конструкцій високоміцних і довговічних конструкцій. В нашому асортименті представлені всі вище перераховані типи цементно-піщаної черепици.

На сьогоднішній день цементно-піщана черепиця  серед покупців має не саму високу популярність, у зв’язку з необхідністю підготовки більш міцної підстави під укладання і високою трудомісткості виконуваних робіт, але при правильному виконання монтажних робіт, роки служби готової покрівлі може досягати до 100 років.

Цементно-піщана черепиця володіє наступними якостями:

— висока міцність;
— богото років служби;
— естетичність;
— виняткова екологічність;
— високі звукоізоляційні властивості і багато інше.

Укладання натуральної черепиці ONDO

Натуральна черепиця з ONDO висоти пташиного польоту

Чим добра цементно-піщана черепиця.

Звичайно, прогрес не стоїть на місці, особливо це помітно по безперервному удосконаленню будівельних сировинних продуктів на світовому ринку. Однак, незважаючи на таке положення речей, досить «стародавня» цементно-піщана черепиця не виходить з обороту.

Вся справа в тому, що такий покрівельний продукт знаменитий своєю натуральністю, нешкідливістю для навколишнього середовища і людей, простотою в обігу і пристойними міцнісними характеристиками. Варто також сказати, що вартість черепиці більше ніж прийнятна, доступна кожному користувачеві. Особливо подібний показник радує простих споживачів – дачників і сільських жителів, дуже обмежених у грошових засобах.

Виробництво

Як сказано трохи вище – практично на 100% цю сировину виробляється з природних і натуральних компонентів, так що сміливо можна його використовувати і в якості веранд-альтанок на дитячих майданчиках, не побоюючись за здоров’я малюків.

Головним фактором, є, дешевизна цементно-піщаної черепиці, яка зобов’язана максимально спрощеним процесу виробництва, а також доступності складових продуктів.

• Дуже добре відсіяний і поетапно очищений пісок, тільки кварцовий, є одним з трьох основних компонентів.

• Другим виступає, як зрозуміло з назви, цемент, теж тільки вищої якості (у кращих варіаціях виробництва) і без найменших добавок.

• Посредствам застосування звичайної води – не дистиляту, пісок з цементом ретельно перемішуються, і до них вводиться спеціальний барвник, призначений для цих цілей.

• Після відбувається формування і сушіння готових «черепків».

• Однак, такого виконання недостатньо для отримання дійсно міцного морозостійкого продукту, так що цементно-піщана черепиця після сушіння додатково піддається просоченню особливими складами. Вони, з одного боку, збільшують і покращують якість товару, а з іншого, надають йому більш цікавий і «благородний» вигляд.

Варто помітити, що натуральним кольором без застосування барвних добавок з’єднань, є брудно-сіруватий колір. Самим же популярним у країнах СНД є коричневий або рудий окрас, рідше – болотно-зелений.

Вартість черепиці трохи варіюється залежно від виробника, однак, не варто вестися на найпопулярніші марки, краще вибрати перевірений і найбільш простий товар.

Достоїнствами такого продукту можна сміливо назвати красу, високу шумоізоляцію, натуральність, здатність «дихати». Стійкість до погодних екстремальним умов (ураган, град), простоту в обслуговуванні, точніше, її необхідність. Важливо ще нагадати, вартість черепиці в порівнянні з аналогічними матеріалами просто смішна.

Цементно-песчаная черепица
tsemento_peschanaya_cherepitsa_(1)

На жаль, така сировина має і свої негативні моменти, великий вага, шорсткість поверхневого шару (затримує сміття і снігу), низьку ударостійкість, необхідність в організації монолітного або аналогічного фундаменту.