Цементно-піщана черепиця «Аляска» — це оптимальний вибір, у співвідношенні ціна і якість, з приставкою екологічно чистий матеріал.

Проводиться «Аляска» в Україні (р. Миколаїв) з 2004 року. Виготовляється черепиця на італійському сучасному запатентованому обладнанні фірми «Vortex Hydra», відповідаючи всім європейським стандартам.

Компанія виробник «Аляска» пропонує дві класичні моделі цементно-піщаної черепиці: «Римська» і «Венеціанська». Ці дві моделі характеризуються як дуже надійні і розраховані для експлуатації в українських кліматичних умовах.

Також «Аляска» виробляє всі необхідні види черепиці для повного облаштування покрівлі, це: рядова, конькова, бічна, вентиляційна, а також конькові з’єднання і закінчення. Черепиця має широку колірну гаму, з можливістю індивідуального фарбування.

Наше пропозиція на цементно-піщану черепицю АЛЯСКА.

Зателефонувавши нам, Ви отримаєте вичерпну інформацію по покрівельному покритті цементно-піщаної черепиці «Аляска». Наші інженери і менеджери готові прийти Вам на допомогу, провести вичерпну консультацію, зробити замір і скласти специфікацію. Наші професіонали втілять Ваш проект у життя на найвищому рівні.