Німецька компанія «BRAAS» — лідер на ринку по виробництву керамічної черепиці, у недавньому часі, запропонувала і цементно-піщану черепицю з якістю від «BRAAS».

Цементно-піщана черепиця «BRAAS» — це екологічно чистий, міцний, надійний і економічний матеріал. Важливо відзначити, що цементно-піщана черепиця «BRAAS» зменшує зовнішні звуки на 7 дб краще, ніж керамічна черепиця.

Компанія «BRAAS» пропонує Вашій увазі такі моделі, як: Франкфурт, Таунас, Харцер, Діва-Адрія». Колір черепиці, можливо, вибрати на будь-який смак.

Виробництво цементно-піщаної черепиці полягає в змішуванні кварцових пєсков цементу і барвні компонентів. Змішуючи складові з водою, виходить міцне бетонне покрівельне покриття, різноманітних форм і відтінків. Далі, спресований у формах розчин висушують, отримуючи твердий і якісний покрівельний матеріал. Натуральний колір цементній суміші – сірий. Для отримання більш насичених і натуральних квітів. В компонент додають німецькі полімерні барвники, які надають черепиці вигляд і відтінки натуральної – керамічної черепиці.

Слід пам’ятати, що виготовлення цементно-піщано черепиці BRAAS проводиться виключно на найсучаснішому обладнанні під суворим контролем якості, що гарантує споживачеві європейські стандарти продукції продукції.

Конкурентні переваги переваги цементно-піщаної черепиці BRAAS:

— в першу чергу це довговічність (термін служби – 100 років), офіційна гарантія від BRAAS – 30 років;

— висока стійкість до перепадів температури і зовнішнім атмосферним впливів;

— стійкість до значних статичним навантажень (один сантиметр квадратний здатний витримати вагу до 280 кілограм);

— високий рівень пожежної безпеки;

— має високий рівень шумоізоляції;

— естетичний зовнішній повторює як і лінії так і властивості натуральної (керамічної) черепиці;

— володіє малою теплопровідністю, не накопичує статичний електрика

— цементно-піщана черепиця не вимагає спеціального обслуговування протягом всього строку експлуатації;

— достатньо простий монтаж;

— вся продукція відповідає міжнародним стандартам ISO 9002 і містить тільки екологічно чисті речовини

Зателефонувавши нам, ви можете отримати вичерпну консультацію по особливостям цементно-піщано черепиці BRAAS, її типів і особливостей монтажу.