Компанія БудАльянс пропонує Вашій увазі, цементно-песчанную черепицю вітчизняного виробництва Vortex.

Проводиться цементно-піщана черепиця Vortex на італійському обладнанні VORTEX HYDRA з січня 2008 року в київському регіоні. Для виробництва використовується, вже стала класичної, технологія змішування кварцевого піску з цементом. Додаючи німецьке сировина («Bayer AG» та акрилове покриття для черепиці фірми “EinzA GmbH & Co. kg» вітчизняний виробник домігся успіху, випустивши на ринок якісний продукт, за цілком прийнятною ціною:

Наше пропозиція цементно-піщана черепиця VORTEX.

Якщо Ви знаходитесь в Київському регіоні, то вибір цементно-піщано черепиця VORTEX буде для Вас найбільш вигідним. Так як, виробництво і склад знаходяться в с. Димерка, в 35 км. від Києва, це виключає 5% дорожнього бою матеріалу, а так само дає можливість говорити про невеликих терміни постачання матеріалу.

Купуючи черепицю BRAAS. Ви підтримайте вітчизняного виробника при цьому економлячи на транспортних витратах, митних зборах, які закладаються у собівартість імпортних матеріалів.

Виробник VORTEX дає річну 30 гарантію на свою продукцію. Крім того, купуючи цементно-піщану черепицю у нашій компанії, ви можете розраховувати не тільки на значна знижку, але і на якісний монтаж, який готові виконати наші фахівці.

Більш детальну інформацію. Можуть надати менеджери нашої компанії. Зателефонувавши за телефонами, що вказані нижче Ви отримаєте грамотну консультацію і слушну рада.