Контактні телефони

(067) 465-66-02

Mail: bk.asbud@gmail.com

Наша адреса:

03037, Київ р., пр-т Валерія Лобановського, 9/1

БК БудАльянс

Наша компанія була створена в 2010 році. Вже 11 років ми стабільно присутні і розвиваємося як будівельна компанія на ринку України. У сферу наших компетенцій входить облаштування покрівель та фасадів будівель і споруд, виготовлення і монтаж металоконструкцій і огорож, ремонтні роботи та роботи з інженерного оснащення будівлі.
За цей період реалізували безліч проектних рішень. Серед Дирекція в будівництві житлових комплексів: ЖК Олімпійське містечко, ЖК Олімпійське містечко. Ми так само проводили безліч будівельних робіт на таких відомих столичних житлових комплексах як ЖК Шервуд, ЖК Елегант і Роял Хаус. ЖК Маргарита, ЖК Аметист, ЖК оптиміст, ЖК Оранж Парк, ЖК Нивки Плаза, ЖК Хеннесі Хаус, ЖК Велком Хомі.
За більш ніж 10 років ми сформували сильний інженерний склад, а також «штаб» керівників проектів. На середину 2021 року в нашому штаті числиться 4 керівники проектів, 2 інженера ПТО, 9 виконробів і більше 50 чоловік постійного робочого складу. Покрівельники, фасадчики, фахівці з монтажу металоконструкцій, будівельники, стяжечники, монтажники інженерних систем.
Усередині будівельної компанії так само є проектний відділ, що пропонує оптимальні проектні рішення, який розробляє будівельні вузли будь-якої конфігурації і складності. Внутрішні проектувальники економлять нашим замовникам час і гроші на реалізацію поставлених проектних завдань.

Завдяки накопиченому досвіду і чіткої організації роботи, ми зарекомендували себе як порядні та надійні партнери в сфері будівництва. Маючи великий комплекс будівельних послуг, ми завжди зможемо забезпечити надійну і своєчасну підтримку в реалізації будь-якого проекту.

Штат компанії складається з професіоналів своєї справи, який забезпечить вам повний спектр послуг з будівництва вашого будинку.
Робота з нами — це запорука якості виконаних робіт, своєчасна здача об’єкта і подальші партнерські відносини. Ми даємо гарантію на виконані роботи 3 роки надаючи так само подальше сервісне обслуговування.

Logo-7