Главная страница » Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаментів

Якщо вас цікавить якісна гідроізоляція фундаментів, компанія «Будівельний Альянс» може запропонувати свої послуги в даному напрямку. Ми використовуємо такі матеріали, як: руберойд, ПВХ мембрана і бентонітові мати. Кожен з них має свої значущими перевагами, які дозволяють проводити роботи на вищому рівні.

Гідроізоляція фундаменту – 350,00 грн/м²

Руберойд

Руберойд є одним з ключових матеріалів, який застосовується в гідроізоляції. Він захищає від попадання вологи, тим самим підвищуючи рівень надійності будівлі. Дана властивість забезпечено матеріалу його складом, в основі якого знаходиться бітум. Коли руберойд тільки почав проводитися, він більш нагадував щільний картон. Такий матеріал був недостатньо міцним, тому сучасні технології дозволили в значній мірі удосконалити його характеристики. З’явилися полотнища з склохолстом, нетканим полотном. Серед головних типів руберойду, які використовуються в сучасному будівництві, знаходяться:

 • Рубемаст. Призначений для гідроізоляції фундаменту.
 • Євроруберойд і стеклорубероид. Застосовуються в покрівельних роботах.

Компанія «Будівельний Альянс» вибирає руберойд від надійних виробників, щоб надані послуги могли забезпечити возводимому будовою достатню довговічність і захист від руйнування.

gidroizol-ruberoid
pvh-membrana

ПВХ мембрана

Мембрана з ПВХ — ще один універсальний будматеріал, який застосовується, в тому числі, і в гідроізоляції фундаментів. Полівінілхлорид володіє відмінними гідроізоляційними властивостями, тому його використання в даній галузі не випадково. Компанія «Будівельний Альянс» застосовує ПВХ мембрану досить часто. Наші фахівці оцінили такі її гідності, як:

Тривалий термін безвідмовної експлуатації матеріалу, який обчислюється кількома десятиліттями.

 • Високий рівень стійкості до механічних пошкоджень.
 • Стійкість не тільки до вологи, але і до речовин, агресивним в хімічному плані.
 • Широкий діапазон температур, при яких можлива експлуатація.
 • Оптимальні властивості в контексті пожежної безпеки. Матеріал є негорючих.
 • Можливість монтажу в умови низької температури.
 • Відсутність потреби в спеціальному обслуговуванні.
 • Екологічна безпека, яка робить мембрану з полівінілхлориду прийнятною для використання в будівництві житлових і комерційних будівель.

Саме за ці властивості ми цінуємо мембрану і застосовуємо її в гідроізоляції фундаментів.

Мати бентонітові

В основі матеріалу бентоніту знаходиться монтмориллонит. Тому при гідратації він розбухає в 15 разів — такі властивості забезпечує матеріалу його складу. Якщо простір обмежений двома бетонними шарами, то утворюється гель високої щільності. Він перешкоджає тому, щоб волога проходила далі. Але даними властивістю не обмежуються всі переваги бентоніту. Серед його плюсів варто відзначити такі параметри, як:

 • Нетоксичність, яка дозволяє використовувати бентоніт в будівництві;
 • Хімічна стійкість, що дає йому можливість безвідмовно виконувати своє завдання — гідроізоляцію фундаменту будівлі.

Бентоніт може бути представлений в двох форматах — порошку і гранулах. Також є варіанти, в яких ці два типу поєднуються (гранули + порошок).

Ступінь набухання бентоніту залежить від його складу. У кальцієвого бентоніту вона нижче, а у натрієвого — вище.

Компанія «Будівельний Альянс» використовує в роботах, пов’язаних з гідроізоляцією фундаментів, бентонітові мати від надійних виробників — топові в своїй галузі. У них знаходиться високий вміст монтмориллонита, розміщеного між шарами геотекстилей.

За допомогою иглопробивной технології з’єднані тканий і нетканий шари геотекстилю, які забезпечують рівномірність фіксації бентоніту. Такі бентонітові мати характеризуються рядом додаткових плюсів, крім тих, які вже були перераховані. це:

 • Простота монтажу;
 • Довговічність;
 • Універсальність, що дозволяє використовувати матеріал як в житловому, так і в комерційному будівництві.

«Будівельний Альянс» вибирає для роботи тільки краще, щоб забезпечувати своїм клієнтам високу якість.

Переваги наших послуг

Коли ви звертаєтеся за послугами з гідроізоляції фундаментів до фахівців компанії «Будівельний Альянс», то отримуєте такі переваги:

 • Виконання роботи фахівцями, які мають у своїй сфері великим досвідом.
 • Висока якість будівельних робіт.
 • Використання тільки надійних і перевірених матеріалів, які показали свої високі експлуатаційні характеристики і повну прийнятність для гідроізоляції фундаментів.
 • Розумні ціни, які роблять співпрацю з нами вигідним.

Звертайтеся — і компанія «Будівельний Альянс» подбає про те, щоб забезпечити ми пофарбували або комерційному будовою якісну гідроізоляцію фундаменту.