Главная страница » Монтаж огороджень

Монтаж огороджень

Виготовлення та монтаж огороджень

Сталеві огородження широко використовуються як в інтер’єрах, так і в інтер’єрах приміщень. Компанія «Будівельний Альянс» пропонує своїм клієнтам відмінні варіанти огорож з нержавіючої сталі, чорновий стали, а також — стали, яка в композиції огорожі поєднується з розпеченим склом. Давайте детально розглянемо кожну з категорій конструкцій, які ми можемо виготовити і встановити.

Монтаж огороджень – 150,00 грн/м²

Покрівельні огорожі

У категорію покрівельних огорож входять спеціальні елементи, призначені для безпеки людей, які змушені пересуватися по покрівлі в процесі її обслуговування та / або ремонту. Найчастіше монтуються по всьому периметру покрівлі в її крайній частині.

Сталеві покрівельні огородження мають ряд значних експлуатаційних достоїнств. У їх числі слід відзначити:

 • Стійкість до корозії. Метал досить стійкий до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища. Тому він є практичним і довговічним.
 • Міцність. Сталеві огородження безвідмовно виконують свою функцію, тому з ними не повинно виникнути проблем.
 • Естетичність. Вони не псують вигляд будинку, тому в даному контексті ви можете не хвилюватися.

Установка покрівельних огорож фахівцями компанії «Будівельний Альянс» — це послуга, яка дозволить обладнати покрівлю необхідною деталлю, яка сприяє простоті догляду та можливих ремонтних робіт.

Огородження сходових маршів

Це ще одна важлива послуга, яку можна замовити у наших фахівців. Варто відзначити, що дана категорія робіт також повинна проводитися відповідно до технічних норм, які закріплені в ГОСТ. Головне завдання таких огорож — забезпечити безпеку і зручність для людей, які будуть пересуватися по сходинках.

Але якщо підходити до питання системно, то можна досягти і естетичну складову. По крайней мере, компанія «Будівельний Альянс» не обмежується тільки дотриманням технічних нормативів, наші фахівці намагаються працювати так, щоб не ігнорувати і візуальну привабливість конструкції. Тому нам вдається досягти в роботі таких переваг, як:

 • Облаштування огорож, які здатні витримувати велике навантаження;
 • Забезпечення їм хороших естетичних параметрів, які не перешкоджають зручності експлуатації.

Сходові марші, які ми встановлюємо, прості і зручні в експлуатації. Вони красиво і сучасно виглядають, відрізняються простотою установки і проявляють стійкість до пошкоджень.

Асортимент пропонованих сходових маршів масштабний, щоб ви могли підібрати те, що підійде по ціновій категорії. А наша система внутрішньої логістики досить розвинена, щоб якомога оперативніше забезпечити доставку і монтаж конструкцій.

Перила зі сталі і розжареного скла

Огорожа, в якому поєднуються нержавіюча сталь і гартоване скло, виглядають стильно і сучасно. Не дарма їх вибирають як для приватних будинків, так і для комерційних приміщень.

Незважаючи на те, що скло виглядає витончено і вишукано, воно проходить спеціальну технологічну обробку і відрізняється високою міцністю. Такі перила можуть добре поєднуватися з інтер’єрами в стилі модерн. При вмілому підборі інших деталей в дизайні приміщення вони стануть відмінним доповненням і до іншій стилістиці інтер’єру.

Пропоновані перила — відображення таких пріоритетів якості, як:

 • Міцність відповідно до актуальних технічними стандартами;
 • Стильне сучасне оформлення;
 • Практичність в користуванні;
 • Довговічність.

Тому дані конструкції у виконанні майстрів компанії «Будівельний Альянс» стануть чудовим вибором.

Огородження холодних переходів в будинках

Компанія «Будівельний Альянс», пропонуючи виготовлення і монтаж огорож, забезпечує своїм клієнтам цілий ряд переваг сервісу. Ключовими з них є:

 • Висока якість роботи. Ми працюємо в своїй галузі досить солідне час, щоб в найдрібніших деталях розуміти її специфіку. У нас є власний зварювальний цех, площею близько 300 квадратних метрів, в якому ми виготовляємо конструкції. Таким чином, в нашій роботі поєднується досвід і оптимальна матеріальна база для роботи.
 • Використання тільки високоякісних матеріалів. Не дарма для пропонованих конструкцій використовуються різні варіанти стали. Метал має незаперечною практичністю і міцністю.
 • Достатня увага естетичним аспектам. Ми вже згадували, що хороших практичних характеристик для вироблених конструкцій ми досягаємо не на шкоду їх привабливості.
 • Розумна цінова політика і великий асортимент. Ми допоможемо підібрати вам рішення, яке буде оптимальним з точки зору наявного бюджету.
 • Компетентне консультування. Якщо на етапі підбору відповідних варіантів виникнуть питання, наші фахівці в доброзичливій і ненав’язливій формі дадуть всі необхідні відповіді.

Даний тип огорож є ще однією важливою частиною нашого асортименту сталевих конструкцій. Виробництво і монтаж, як і в попередніх випадках, проводиться з урахуванням технічних стандартів, обумовлених вимогами безпеки. І тут ми також не втрачаємо з поля зору естетичний аспект.

Крім виготовлення та встановлення огорож, наша компанія пропонує безліч будівельних та оздоблювальних робіт. «Будівельний Альянс» — це ваш надійний партнер, який забезпечить високу якість послуг, що надаються.