Різноманітність ідей і завдань — промислових, приватних, підприємницьких змушує людство використовувати все більше металу для реалізації своїх устремлінь. Кількість металоконструкцій у світі величезна. Якщо і перед вами стоїть завдання замовити виготовлення металоконструкцій, неодмінно слід визначитися з проектом вироби. Для замовлення металоконструкцій необхідні точні розміри, характеристика властивостей виробу та інші розрахунки — все це впливає в кінцевому підсумку на вартість виробництва і роботи по монтажу металоконструкцій.

Металоконструкції можна розділити на кілька типів:

  • прості металлоконстркции

огорожі, решітки, ворота, хвіртки, сходи, різні металеві огорожі, арматурні каркаси, стенди та інше;

  • металоконструкції підвищеної складності

рекламні щити, металеві каркаси тентових покриттів (тентові каркаси), каркаси мансард, аттиковых поверхів, металоконструкції для ангарів і різних веж, куполів, шпилів, дахів і так далі;

  • складні металоконструкції

металеві вагончики, кіоски, ферми, великогабаритні колони, металеві балки, міжповерхові перекриття, каркаси будівель, вироби для автомобілів, басейнів і інше.

Конструкції з металу також ділять на: нерозбірні, розбірні і модульні (в останньому випадку це — кіоски, будівельні побутівки, вагончики, будиночки охорони, альтанки і тому тощо). Всі ці та інші варіації металоконструкцій ви можете прямо сьогодні замовити в Альянсі Сучасного Будівництва.

Зварювальні роботи

Якщо ви замовляєте виготовлення металоконструкцій, з високою часткою ймовірності можна стверджувати, що для їх установки і складання потрібні зварювальні роботи. Довіряти зварювання металоконструкцій слід досвідченим зварювальникам, які ніколи не зіпсують виріб.

Сьогодні у вас є можливість замовити в компанії БудАльянс все в комплексі — і металоконструкції, і роботи по їх доставку, встановлення, і зварювальні роботи. Наші фахівці виконує для вас розрахунок металоконструкцій, виготовлення, доставку на місце і установку. Телефонуйте нам прямо зараз!