Що б правильно зробити вибір для покрівлі свого приватного вдома, потрібно докладно розглянути всі види покрівельних матеріалів.

Головне для матеріалу, це що б він не поржавів за кілька років або зовсім не перетворився у сито. Також потрібно враховувати шумоізоляцію матеріалу, що б під час дощу не було постійного гуркоту.

І так:

Металочерепиця.

Це один з найбільш популярні покрівельних матеріалів. Міцна і той же час легка для даху. Великий вибір кольорів. Ідеальна для монтажу. Така покрівля витримає все, палюче літнє сонце, і сильні зимові морози. Є і кілька недоліків. Під час дощу або граду буде постійно чути барабанна дріб. Дах з металочерепиці потрібно утеплювати, оскільки тонкий метал буде промерзати.

Керамічна черепиця.

Один з найбільш довговічних і добротних покрівельних матеріалів. Морозостійкий і добре поглинає шуми. Така покрівля може прослужити довгі роки. З недоліків це висока вартість матеріалу, велику вагу, що дає навантаження на стіни та фундамент. Порівняно тривалий період монтажу.

Бітумна черепиця.

Бітум як покрівельний матеріал не піддається корозії і не гниє. Такий дах буде безшумним і довговічним, буде мати привабливий вигляд. Серед великого вибору кольору і структури, можна вибрати який ідеально підходить для свого будинку. Недолік в тому, що для бітумної черепиці потрібно робити суцільне підставу, це потягне додаткові витрати, так ж вигорає на сонце і стає м’якою зимою при морозах матеріал може стає крихким.

Профнастил.

Дах з профнастилу є самим економним видом покрівлі. Сам тонкий матеріал і легкий і зручний у монтажі. Такою покрівлю можна покрити самостійно, не маючи спеціального вміння та обладнання. З недоліків, така покрівля може бути схильна корозії, сильно пропускати шум, зажадає додаткову теплоізоляцію.