Главная страница » Софіт/Сайдинг

Софіт/Сайдинг

Софіти

Чорний

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Білий

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Графіт

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Яблуня

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Дуб Золотий

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Коричневий

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Червоне дерево Твк

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Темний дуб

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Червоне дерево

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Горіх

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Світла сосна

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Придбати сайдинг у нас вигідно не тільки з-за його якості і доступності за ціною.

Використовуючи для зовнішнього оздоблення будівлі сайдинг, ціна монтажних робіт буде залежати від площі покриття, а часу виконання робіт, та від професіоналізму виконавців. Ми пропонуємо скористатися послугами нашої бригади, за плечима у якій досвід багатьох успішних проектів.

Для того, щоб підвищити термін служби покрівлі і не допустити появи під нею вологості і цвілі, необхідна вентиляція підпокрівельного простору. Цього вдається досягти завдяки використання якісної карнизної підшивці (сайдинга).

Сайдинг – це тверде покриття з полівінілхлориду у вигляді панелей із замком-клямкою і кромкою для цвяхів (шурупів). Скріплюється у секції різних розмірів, зовні схожий на вагонку. Має високу стійкість до перепадів температур від – 50 до + 50 0, атмосферних опадів, вітру, снігу.

Також, матеріал підпокрівельної підшивки важкозаймистий і стійкий до кислот, розчинників, мінеральних солей. Завдяки таким властивостям виробники гарантують тривалий термін експлуатації до 25-ти років.

В даний час зовнішній і внутрішній шар сайдінгових панелі з’єднується допомогою спеціальної технології – коекструзії – одночасне проштовхування через формуючий отвір двох різнорідних матеріалів.

Аско
аско

При виробництві ПВХ сайдинга використовують спеціальні добавки, що підвищують механічні якості панелей, стійкість кольору та стійкість до ультрафіолету. Різноманітна форма профілю і велика кількість забарвлень дозволять реалізувати будь-які дизайнерські рішення та надати будівлі привабливий вигляд.

В залежності від призначення бувають різні види сайдинга – перфорований і неперфорований. Важливо, щоб сайдинг, застосовуваний в якості карнизної підшивки, мав перфорацію, яка забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору. Панелі для підшивки дахів, також називають софітами. Крім ПВХ-панелей, бувають мідні, алюмінієві та металеві софіти.

На сайдинг ціна за м2 формується залежно від форми профілю, колірної гами і матеріалу зовнішнього покриття.

Самий дешевий сайдинг, як правило, на перший погляд не відрізняється від більш дорогого, але при цьому має менший термін експлуатації. Купити сайдинг вигідно, як для карнизної підшивки, так і для обшивки всього фасаду будівлі.

Також, його широко використовують для підшивки стель внутрішніх і зовнішніх приміщень (відкритих веранд, альтанок, ганку).

Ціна сайдинга, представленого на нашому сайті, знаходиться в середньому сегменті і цілком відповідає нинішнім ринковим тенденцій ціноутворення.

Монтаж сайдінга за технологією схожий з монтажем вагонки. Основою для кріплення може служити металевий профіль дерев’яний брус, обробленний антисептичним розчином.

Дотримуючись кроку між каркасними рейками 30-40 див, ви забезпечите надійне кріплення сайдинга, без прогину і розхитування. Якщо мова йде про карнизну підшивку, на кожні півтора метра, необхідно розташовувати за однією вентиляційною решіткою.

Маленька вага панелей робить роботу по монтажу неважкою, та яка не вимагає великих фізичних зусиль. Також примітно, що при монтажі сайдинга не використовуються вузькоспеціалізовані інструменти і пристосування.

Поняття софітів, їх монтаж і вибір.

Сфера будівництва постійно дивує появою нових і функціональних будівельних матеріалів, та конструкцій. Особливу увагу сьогодні привертають софіти, які представляють собою панелі, використовувані при обшивці поверхонь, розташованих у горизонтальній площині. Частіше все це стелі або карнизи.

Часто софіти прирівнюють до вагонки або сайдингу. Але дані декоративні пристосування безперешкодно пропускають потоки повітря, забезпечують його повну циркуляцію.

Привабливі софіти є декоративним елементом, використовуються для обробки житлових приміщень, офісних будівель. Крім цього, вони покращують вентилювання простору безпосередньо під покрівлею, значно збільшуючи її експлуатаційний термін.

Софіти для дахів виготовляються з різних матеріалів, вони бувають:

— мідними;

— алюмінієвими;

— металевими;

— виробляються з профілю ПВХ.

Софіти, вироблені з полівінілхлориду, відрізняються різними перевагами, серед яких варто виділити їх доступну вартість і практичність, невибагливість у монтажі. Вони також не ушкоджуються при різкому зміну температурного режиму, їм не страшні корозійні процеси, їх не пошкоджує цвіль, шкідливі грибки.

Алюмінієві софіти характеризуються незначною вагою, не вицвітають, їм не страшна корозія. Вони оптимальні при декоруванні карнизів, зависів. До основних переваг даних елементів відноситься непохитність при різкій зміні температурного режиму, а також збереження кольору, абсолютна негорючість.