Є думка, що всі покрівельні матеріали бувають двох видів: тимчасові і постійні. До числа постійних покрівель належать натуральні черепиці — керамічна і цементно-піщана — всі інші, без винятку -тимчасові. І історія розвитку дахового справи доводить, що це думка не безпідставна!

Керамічна черепиця налічує багатовікову історію свого існування. Німецькі виробники, які за праву вважаються одними з кращих в своїй справі, стверджують, що вперше глиняну черепицю стали застосовувати в будівництві більше 4000 років тому тому у стародавньому Єгипті.

Керамічна черепиця стійка до вогню, до впливу ультрафіолету, кислотним дощам, температурним ритмам і іншим факторів. Кераміка має низьку теплопровідність і добре справляється з поглинанням шуму. Сучасні виробники цього чудового дахового матеріалу подбали про широку колірну гаму і різноманітть форм, що дозволяє задовольнити навіть самі вишукані художні смаки замовника і дизайнерських студій.

Найкращими з представлених керамічних черепиць на вітчизняному ринку є торгові марки: «Roben», «Jacobi», «Terrеal», «Braas» та інші.