Главная страница » Композитна черепиця » Композитна черепиця Metrotile

Композитна черепиця Metrotile

Metrotile

metrotile-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Roman

Roman

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Shake

Shake

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Wood

Wood

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Classic

Сlassic

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Viksen

Viksen

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Romano

Romana

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Gallo

Gallo

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Mistrale

Mistral

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

metrotile композитная черепица

Композитна черепиця Metrotile

Композитна черепиця Metrotile увібрала в собі всі кращі якості всіх композитних черепиць. За рахунок спеціального складу, Metrotile має найвищий клас пожежної безпеки. Завдяки покриття крихти з натурального каменю композитна черепиця має шумопоглинаючий ефект, залишаючись при цьому екологічно чистою. Монтаж композитної черепиці Metrotile порівняно легкий за рахунок невеликого ваги листів та зручності виду хвилі.

Міжнародний концерн METROTILE знаходиться у Бельгії. Компанія МЕТРОТАЙЛ-УКРАЇНА є офіційним представником концерну і знаходиться в Києві.

Композитна черепиця Метротайл – це покрівельний матеріал, який складається з листа сталі з захисним шаром з покриттям з алюцинка і крихти з гранул натурального каменю.

Головною особливістю Метротайл є особлива формула акрилового клею за допомогою якого крихта залишається без пошкоджень протягом 50 років експлуатації.

Переваги композитної черепиці Метротайл: Довговічність. Пожежна безпека. Безшумність. Краса. Своя історія. Конкуретная ціна на композитну покрівлю.

Замовити композитну черепицю Metrotile в Києві, завжди можна у нас. В наявності завжди є всі кольори і види.

Доставку здійснюємо по Києву і області свої транспортом. Автомобіль підбирається залежно від тоннажу і кількості продукції.

metrotile композитная черепица
metrotile композитная черепица
metrotile композитная черепица
metrotile композитная черепица

Склад композитної черепиці Metrotile

metrotile композитная черепица

Композитна черепиця Metrotile

Монтаж композитної черепиці Metrotile

Проекти будинків з композитної черепицой Metrotile.

Композитна черепиця Метротайл, переваги даного матеріалу.

Дах приватного будинку – не менш видатна його частину, ніж фасад. Стара покрівля може зіпсувати самий розкішний особняк, правильно підібрана — зробити його ще благородніше. Впоратися із завданням зуміє композитна черепиця Метротайл. Будівельний матеріал преміум-класу володіє рядом хороших характеристик і вишуканим зовнішнім виглядом.

Композитна означає складова. І дійсно, в її складі можна відзначити кілька шарів — кремнію, цинку, акрилу, металу, алюмінію. Товщина при цьому коливається залежно від виробника. У будь-якому випадку, технологія виробництва забезпечує матеріалом ряд особливостей, не останнім місце в числі яких відведено зручності у використанні і безпеки.

В порівнянні з покрівельними матеріалами не менш презентабельного виду і високого класу, композитна черепиця Метротайл є володаркою наступних переваг:

естетичність

Композитної черепиці Metrotile притаманне чарівність класичних покрівельних матеріалів класу люкс. Вид натуральної покрівлі їй надають зерна натуральної каменю, що прикрашають зовнішню її бік.

колірне різноманітність

Широкий асортимент кольорів композитної черепиці Metrotile дозволяє вибрати найбільш гармонійний варіант, вдало підкреслює ландшафт, відповідний архітектурною рішень, що надає об’єкту цілісність.

довговічність

Покриття дозволяє композитної черепиці Metrotile справлятися з усуненням звуків граду і дощу, стійко витримувати пориви вітру. Їй не страшні температурні перепади, ультрафіолетове випромінювання, корозія. Матеріал високої якості захищений від окислення на місцях згинів і зрізів. На такій покрівлі практично не утворюється моху. Виходячи з сказаного, термін її служби досягає півстоліття при правильної експлуатації.

практичність

Транспортування черепиці Metrotile відбувається без особливих проблем. Секрет в легкості — вага квадратного метра зазвичай досягає не більше 7 кг. Сюди ж можна віднести простоту монтажу: як правило, монтаж дозволено робити при будь-якій погоді.

Примітно, що матеріал може бути використаний для покрівлі нових будівель та ремонту старих. Він легко піддається згину, не менше просто ріжеться і приймає необхідну в кожному окремому разі форму.

— екологічність

Матеріал не завдає шкоди здоров’ю під час експлуатації і після неї.

Метротайл 1
Метротайл 2

Притаманні чи композитної черепиці Metrotile недоліки? Практично немає. Єдиний – не маленька вартість. Однак і цей момент можна оскаржити: в порівнянні з натуральної черепицею, матеріал більш доступним щодо вартості, транспортування і монтажу.