Думаю, нікого не здивую, якщо скажу, що металочерепиця в умовах сучасного ринку покрівельних матеріалів для приватного будівництва впевнено займає лідируючі позиції обсягами продажів. Чому ж мешканці України гаманцем голосують на користь цього матеріалу? Спробуємо відповісти на це питання, тим самим позначивши його конкурентні переваги.

По-перше, металочерепиця це відносно дешевий матеріал. По-друге, вона має дуже привабливий зовнішній вигляд завдяки штампуванні листа, яка точно імітує зовнішній вигляд натуральної черепиці та має широку колористичну гаму.

В третє, має легку вагу, що дозволяє значно спростити, а значить і здешевити, всі процедури за її транспортуванні і монтажу. І нарешті, при умови того, що виготовлена вона буде з високоякісної сировини, вона достаточно довговічна, а значить устойчіва до агрессивної середи. До слова сказати, наша компанія бере на себе гарантіїйне зобов’язання на металлочерепицу на 10 років.

Що ще важливо пам’ятати при виборі такого покрівельного матеріали як металочерепиця? Мабуть, те, що використовується вона при влаштуванні скатних покрівель з градусом ската мінімум 14%. На ринку нашої країни широко представлені два види покриттів металочерепиці це: ПОЛІЕСТЕР і МАТОВИЙ ПОЛІЕСТЕР. Основна різниця між цими покриттями полягає в тому, що товщина ПОЛІЕСТЕРОВОГО покриття складаємо 25 мкм, а МАТОВОГО ПОЛІЕСТЕРУ 35 мкм і текстури.

Крім того, дуже важливо пам’ятати, якість металочерепиці визначається сировиною з якого вона зроблена, тобто металу і геометрії листа (це важливо тому, якщо геометрія буде неправильною, виникнуть серйозні труднощі при монтажі). Компанія «БудАльянс» при виробництві металочерепиці використовує сировину від провідних європейських виробників з Німеччини, Польщі, Словаччини і інших країн.

На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам і партнерам два форми металочерепиці: «Monterrey», «Jaspis».

metallocherepica-monterrej 2121113