Главная страница » LOGICROOF V-SR 1,5 мм

LOGICROOF V-SR 1,5 мм

LOGICROOF V-SR 1,5 мм

logicroof

197,00 грн./м2

LOGICROOF V-SR 1,5 мм. — Одношарова гідроізоляційна мембрана на основі пластифікованого ПВХ. Стандартний колір – світло сірий.
Випускається в рулонах 2,05 х 25 -15 м в залежності від товщини матеріалу.

Неармированна ПВХ мембрана. Застосовується для виготовлення елементів посилення і сполучення з різними покрівельними конструкціями, такими як труби, воронки, щогли.

V-RP з флісом – ПВХ мембрана, армована поліестрової сіткою. Дубльована знизу флісовій підкладкою. Містить край 10 см без флісу для здійснення монтажу мембрани. Область застосування: реконструкція старих бітумних покрівель без демонтажу існуючого пирога, для застосування в клейовий покрівельній системі.

V-RP ARCTIC — ПВХ мембрана, армована поліестеровою сіткою з покращеною гнучкістю. Застосовується у холодних регіонах якості гідроізоляційного шару в покрівлях.

V-RP з антиковзною поверхнею – ПВХ мембрана, армована поліестровою сіткою. Антиковзка поверхня забезпечує додаткову безпека, якщо роботи ведуться в сезон сирої погоди і випадання снігу. Крім того, стає можливим проведення робіт на покрівлях з ухилом більше 10%.

Полімерні ПВХ мембрани LOGICROOF застосовуються в якості гідроізоляції покрівельних систем, фундаментів і тунельних споруд. ПВХ мембрани LOGICROOF укладаються в один шар і зварюються гарячим повітрям за допомогою автоматичного обладнання. Мембрани виключно стійкі до кліматичним впливів і застосовуються у всіх кліматичних районах згідно СНиП 23-01-99. Заборонений прямий контакт з усіма матеріалами містять бітум і розчинники, а також з полімерними матеріалами з пінополістиролу і поліуретану.

Таблиця характеристик матеріалів  
Найменування параметруLOGICROOF V-RPLOGICROOF V-RP ARCTIC
Тип полімеруПВХПВХ
Армуванняполіестерполіестер
Товщина, мм1,2–2,01,2–2,0
Міцність при максимальній напрузі, МПа>20>20
Відносне подовження при розриві,%, не менше> 90> 90
Водопоглинання по масі,% не більше0,30,3
Гнучкість на брусі 5 мм, ° С-45-55
Група горючостіГ1(1,2 мм), Г2Г1(1,2 мм), Г2