Главная страница » Металочерепиця » Металочерепиця Монтеррей

Металочерепиця Монтеррей

МОНТЕРРЕЙ

metalocherepica
Sutor

Китай

113,50 грн./м2

Сталь — 0,40 мм

модуль

Україна

142,30 грн./м2

Сталь — 0,45 мм

uss

Словаччина

160,00 грн./м2

Сталь — 0,45 мм

Arсelor

Німеччина

191,00 грн./м2

Сталь — 0,50 мм

Технічні характеристики:

Довжина листа: від 0,75 м. — до 8 м;

Товщина листа: від 0,40 мм — до 50 мм;

Ширина листа: загальна – 1180 мм (1195 мм), корисна — 1100 мм;

Висота ширина: 25 мм;

Ширина одного тайла: 350 мм;

Покриття: Поліестр, Глянець (25 мкм), Мат (35 мкм). Алюмоцинк.

Термін виготовлення: 2 дня.

Металлочерепица у монтеррей – один з найкрасивіших і затребуваних видів металочерепиці. Зовнішній вигляд повторює плавний і гармонійний гребінь хвилі. Має точне прилягання на стиках аркушів, що запобігає попадання вологи. Загальна ширина листа 1185мм. Робоча ширина листа 1100мм. Довжина листа від 0.5 до 8м. Висота профілю 39мм. Крок хвилі профілю 350мм. Вага від 4,5 до 5 кг/м2. Товщина металу 0,4 до 0,5 мм.

Металочерепиця монтеррей має різні типи покриття: поліестер, поліуретан, пластизол, велюр, граніт, солоно, граніт діп мет, граніт клауді. Товщина покриття 25, 35, 50, 200мкм.

Велика колірна гамма дозволяє вибрати відповідний колір і відтінок. На нашому сайті представлені стандартні кольори металочерепиці монтеррей за каталогу RAL. Також за бажанням замовника можна підібрати будь-який відтінок за шкалою RAL та RR.

Металочерепиця монтеррей різних виробників між собою не стикується. Профілі у кожного заводу різні і можуть відрізняться висотою і кроком хвилі, повної і корисної шириною листа і заввишки карнизної сходинки. Все це впливає на жорсткість і якості профілю.

Також у кожного виробника металочерепиця монтеррей може відрізняться назвою, монтеррей люкс, монтеррей модерн, монтеррей класик.

Зателефонувати нам

Замовити металочерепицю

Замовивши металочерепицю у нас, ви отримаєте:

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки для виробництва металочерепиці.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Замовити монтаж металочерепиці

Монтаж плоскої і скатної покрівлі в повному пирозі.

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері будівельних послуг.

Проводимо точний розрахунок метражу покрівлі, надаємо всю технічну документацію.

Виконуємо всі роботи по покрівлі в обумовлені терміни.

монтаж кровли
Доставка металлочерепици

Доставка металочерепиці монтеррей.

Доставляється металлочерипица монтеррей в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Довжина кузова автомобіля повинна бути не менше ніж довжина листа металочерепиці монтеррей, щоб лист лежав на рівній і твердої поверхні. Вартість доставки залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі деталі по доставці металочерепиці монтеррей обговорюється з менеджером індивідуально.

Транспортування і зберігання металочерепиці монтеррей.

Особливу увага приділяється транспортуванню металочерепиці. Перевозять металочерепицю на міцній і рівній основі. Довжина кузова автомобіля повинна бути не менше довжини листа. Для розвантаження металочерепиці вимагається не менше двох осіб. Листи переносять акуратно в вертикальному положенні, не допускаючи перегинів. Зберігають металочерепицю на рівній площині, акуратно складаючи на дошки однакового розміру з відстанню в 0,5 метра. При зберігання більше 7 місяців листи металочерепиці необхідно перекладати.

Монтаж металочерепиці монтеррей.

Підйом листів металочерепиці здійснюється по похилій направляючой з дерев’яних дощок. Під час подання на дах забороняється стояти під листом. Різання листів металочерепиці проводиться ручною електропилкою з твердосплавними зубами або спеціальними ножицями по металу. Різати металочерепицю болгаркою забороняється, так як це призведе до пошкодження захисного шару покриття та зняття гарантії виробника. Стружку з металочерепиці видаляють сухою і м’якою щіткою.

Листи металочерепиці укладаються наступним чином. Внизу по карнизу ската даху робиться винос листа на 40см. Потім лист вирівнюється по торцю даху. І верх листа закріплюється саморізом. Край другого листа укладається поверх краю першого листа. Укладаються листи внапуск хвилі, закріплюються між собою листи металочерепиці таким чином, щоб вони не були закріплені до решетування і могли вільно рухатися. Третій лист укладаються аналогічно першим двом. Після чого скріплені між собою три аркуша вирівнюються між собою таким чином, щоб їх нижній край був паралельний карнизу даху. Після вирівнювання листи закріплюються саморізами в обрешітку через одну хвилю.

Металочерепиця Монтеррей:

Розміри, характеристики.

Металочерепиця Монтерей:

Інструкція по монтажу.

ПРИКЛАДИ БУДИНКІВ З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЕЮ МОНТЕРРЕЙ.

Інші види металочерепиці

valensiya
омега
Яспис

Металочерепиця монтеррей. У чому її переваги.

Однієї з найбільш сучасних різновидів покрівельних покриттів є металочерепиця монтеррей. На ринку вона існує більше 30 років. За все цей час конструктивні особливості металочерепиці монтеррей змінювалися багато разів, а її полімерне покриття стало більш надійним і міцним.

В даний час багато забудовників намагаються придбати саме цей матеріал, оскільки він володіє великою гамою кольорів і відтінків. Металочерепиця монтеррей сьогодні проводиться у безлічі країн. Згідно останнім статистичними даними, приблизно 80% всіх споруджуваних сьогодні будинків накриваються саме цим матеріалом.

металлочерепица монтеррей

Основою металочерепиці монтеррей є сталевий лист товщиною від 0,4 до 0,5 міліметра. Зрозуміло, чим товще металочерепиця монтеррей, тим вона надійніше, але і важити вона буде більше. Одне з найважливіших переваг матеріалу — це невеликий вага. Металочерепиця монтеррей площею один метр квадратний важить в межах 4-7 кілограм, що звичайно небагато.

Подібний діапазон ваги обумовлений не тільки товщиною металочерепиці монтеррей, але і таким її параметром, висота хвилі. Всі аркуші цього матеріалу мають рифлення, і чим більше висота хвиль, тим вони важче. Втім, навіть 7 кілограм — це не така вже і велика вага, якщо порівняти металочерепицю монтеррей, наприклад, з шифером чи натуральної черепицею.

Так як металочерепиця монтеррей має невелику вагу, немає необхідності облаштовувати потужну кроквяну систему. Цей матеріал надає набагато меншу навантаженність як на фундамент, так і на стіни будівель, що є дуже великою його перевагою. Найбільш актуально це при зведенні блочних будівель. Крім того, немає необхідності облаштовувати більш потужний фундамент, що дозволяє дуже добре зекономити. Таким чином, при використанні металочерепиці монтеррей можна непогано заощадити на зведенні всієї будівлі.

Ще одна перевага металочерепиці монтеррей — це здатність протистояти значним температурним коливаням. Матеріал можна успішно експлуатувати у межах -50…+120 °C, що дозволяє накривати дах будівелі як в північних, так і в південних регіонах. Листи металочерепиці монтеррей чудово протистоять деформацій, але в будь-якому випадку рекомендується використовувати листи з хвилями як мінімум середньої висоти, особливо якщо регіон майбутньої експлуатації матеріалу є дуже сніжною зимою.

Велика кількість снігу, природно, зможуть витримати листи і з малої висотою аркушів, але при таненні він істотно збільшується у вазі, надаючи таким чином значний тиск на покрівлю. Цей момент обов’язково слід враховувати при купівлі металочерепиці монтеррей.

черепица монтеррей

Такий покрівельний матеріал сьогодні реалізується за досить низькими цінами, що робить його доступним для абсолютно всіх категорій споживачів. Вибираючи металочерепицю монтеррей, увагу слід звертати на товщину як листів, так і полімерного покриття. Чим вище показники цього параметру, тим краще антикорозійний захист покрівельного матеріалу.

При всіх своїх перевагах металочерепиця монтеррей має слабке місце: шум який видається при падінні на неї дощу. Цей нюанс частково можна усунути, якщо під укласти листи якісну шумоізоляцію.