Главная страница » Металочерепиця » Металочерепиця Омега

Металочерепиця Омега

ОМЕГА

Металлочерепица
омега
Sutor

Китай

130,00 грн./м2

Сталь — 0,40 мм

marcegalia

Італія

160,00 грн./м2

Сталь — 0,45 мм

uss

Словаччина

164,50 грн./м2

Сталь — 0,45 мм

arselor

Німеччина

193,50 грн./м2

Сталь — 0,50 мм

Технічні характеристики:

Довжина листа: від 0,75 м. — до 8 м;

Товщина листа: від 0,40 мм — до 50 мм;

Ширина листа: загальна – 1210 мм, корисна — 1150 мм;

Висота ширина: 30 мм;

Ширина одного тайла: 350 мм;

Зателефонувати нам

Замовити металочерепицю Омега.

Замовивши металочерепицю Омега у нас, ви отримаєте:

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки для виробництва металочерепиці.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Замовити монтаж  металочерепиці омега

Монтаж плоскою і скатної покрівлі в повному пирозі.

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері будівельних послуг.

Проводимо точний розрахунок метражу покрівлі, надаємо всю технічну документацію.

Виконуємо всі роботи по покрівлі в обумовлені терміни.

монтаж кровли
Доставка металлочерепици

Доставка металочерепиці Омега

Доставляється металлочерипица Омега в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Довжина кузова автомобіля повинна бути не менше, ніж довжина листа металочерепиці, щоб лист лежав на рівній і твердої поверхні. Вартість доставки  залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі деталі по доставці металочерепиці Омега обговорюється з менеджером індивідуально.

Металочерепиця Омега  – один з найбільш дорогих видів металочерепиці, за рахунок  висоти хвилі йде велика перевитрата металу. Але це придає металочерепиці оригінальний  вид.

Металочерепиця Омега має унікальну і неповторну форму.  Велика колірна гамма дозволяє підібрати будь який колір або відтінок, ідеально підходить до вашої покрівлі.

В Києві досить поширений даний вид металочерепиці, за рахунок своєї унікальності хвилі. Зручний при установці легко монтується і на будь-який вид ската даху. Стійкий перед усіма несприятливими природними явищами. Довговічний.

Ціна на металочерепицю Омега залежить від товщини металу, з якого будуть робити продукцію. В Україну завозять метал з таких країн як Китай, Корея, Словаччина, Польща і Німеччина.

ПРИКЛАДИ БУДИНКІВ З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЕЮ ОМЕГА.

Інші види металочерепиці

monterrej
valensiya
Яспис

Металочерепиця Омега, виробництво і застосування.

Яким матеріалом облаштувати покрівлю будинку? На будівельному ринку значну частку товарів займає металочерепиця Омега.

Вона приваблює вітчизняного споживача щодо невисокою вартістю, легкістю укладання, тривалим терміном експлуатації, чудовим видом, який імітує популярну в Європі натуральну черепицю, відрізняється різноманіттям покриттів і багатющою колірною палітрою.

Найбільш популярний металочерепичный профіль – це Омега. Вироби з таким профілем мають довжину хвилі у 35 сантиметрів.

На сьогодні металевий дах, у всіх його проявах, визнаний найбільш відомим матеріалом, до цього числа відносяться і оцинковані листи і алюмоцинкового елітного сплаву.

Металочерепиця Омега виготовляється із різноманітним полімерним покриттям. Для початку гарячу оцинковану сталь пасивують, а після з обох сторін грунтують. Потім на лицьову сторону, полотно наноситься покриття з полімерів, а на оборотну сторону – спеціальний лак.

Найбільший попит на сьогоднішньому ринку спостерігається на продукцію з поліестеровим покриттям. Дане покриття містить в складі поліефірну фарбу. Його переваги: доступна ціна; відмінні антикорозійні показники; стійкість до  ультрафіолетового випромінювання.

Представлене покриття досить тонке, це, в свою чергу, має один недолік – низька механічна стійкість. Така покрівля добре справляється зі спекою і холодом, однак вона вимагає акуратного звернення при укладання та перевезення.

При допомоги особливої технології сьогодні виготовляється матове поліестерове покриття. Воно виглядає як оксамит, завдяки різнобічному світловідображенню, воно звільнене від відблисків. Матовий варіант зберігає всі переваги типового глянсового поліестеру, однак, зовні  воно більше привабливо.

Металлочерепица Омега

В місцях з агресивним навколишнім середовищем, з значними температурними перепадами повітря, більш доречно використовувати металочерепицю Омега, оброблену пуралом. Це полімерне покриття, вироблене з поліуретану з домішкою поліаміду. Даний варіант дорожче поліестеру, однак, він більш стійкий до механічним пошкоджень. Його переваги: підвищена стійкість до дії атмосферних навантажень, стійкість до підвищеним температур.

Будь який виробник представленою продукції намагається випускати власну колірну гаму. На нашому ринку актуальні відтінки, які близькі до натуральної черепиці: теракот, коричневий, бордовий червоний. Рідше зустрічаються яскраві відтінки.