Главная страница » Металочерепиця » Металочерепиця Валенсія

Металочерепиця Валенсія

ВАЛЕНСІЯ

Металлочерепица валенсия
Параметры Металлочерепицы Валенсия
модуль

Україна

128,00 грн./м2

Сталь — 0,45 мм

uss

Словаччина

160,00 грн./м2

Сталь — 0,45 мм

marcegalia

Італія

146,00 грн/м2

Сталь — 0,45 мм

Arсelor

Німеччина

194,00 грн./м2

Сталь — 0,50 мм

Технічні характеристики:

Довжина листа: від 0,75 м. — до 8 м;

Товщина листа: від 0,40 мм — до 50 мм;

Ширина листа: загальна – 1195 мм, корисна — 1120 мм;

Висота волни: 25 мм;

Ширина одного тайла: 350 мм;

Покриття: Поліестр, Глянець (25 мкм), Мат (35 мкм). Алюмоцинк.

Термін виготовлення: 2 дня.

Зателефонувати нам

Замовити металочерепицю Валенсія

Замовивши металочерепицю Валенсія у нас, ви отримаєте:

 1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
 2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
 3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
 4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
 5. Точні обумовлені строки для виробництва металочерепиці.
 6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка металочерепиці Валенсія

Доставляється металлочерипица Валенсія в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Довжина кузова автомобіля повинна бути не менше, ніж довжина листа металочерепиці, щоб лист лежав на рівній і твердої поверхні. Вартість доставки залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі моменти доставку металочерепиці Валенсія обумовлюються з менеджером індивідуально.

Доставка металлочерепици

Металочерепиця Валенсія широко поширена серед споживачів в Києві і Київської області. Її неповторний вид хвилі додає оригінальності вашій покрівлі.

Металлочерипица Валенсія має естетичний вид і може бути виготовлена з двома видами покриття: глянцевий поліестер і матовий поліестер.

Металочерепиця Валенсія у своєму асортименті має великий вибір кольору за шкалою RAL.

Незважаючи на свої високотехнологічні властивості, довговічність і стійкість до несприятливих природним явищ, металочерепиця Valencia має порівняно низьку ціну, порівняно з іншими видами металочерепиці.

Також, металочерепиця Valencia досить зручна для монтажу. Має порівняно низьку вагу, що надає додаткову легкість для установки.

ПРИКЛАДИ БУДИНКІВ З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЕЮ ВАЛЕНСІЯ.

Інші види металочерепиці

monterrej
Яспис
омега

Металочерепиця Валенсія, особливості і переваги.

При пошуку покриття для міцного, довговічного і красивого даху, фахівці часто рекомендують купити металочерепицю Валенсія. Це оптимальний варіант покрівельного покриття, що поєднує хороші технічні характеристики, елегантний зовнішній вигляд і доступну ціну. Даний матеріал являє собою невеликі листи металопрокату, яким на пресах надано певний профіль. Цей профіль нагадує форму класичної черепиці та забезпечує пластинам жорсткість.

Властивості металочерепиці Валенсія

Дане стильне і практичне покрівельне покриття своїм поєднанням властивостей повністю виправдовує популярність як у професіоналів будівництва, так і у власників будинків.

Основні переваги металочерепиці Валенсія:

 • Міцність матеріалу і довговічність;
 • Екологічна безпека;
 • Великий вибір кольорів;
 • Мала питома вага і низька навантаженність на конструкції покрівлі;
 • Простота монтажу;
 • Висока ремонтопридатність;
 • Можливість виконувати монтаж в будь яку час року.
Металлочерепица Валенсия

Цей красивий і яскравий матеріал дуже зручний в монтажі та простий в експлуатації. Однак, у металевої черепиці Валенсія є і деякі недоліки. Наприклад, даний матеріал неможливо укласти на криволінійну (наприклад, круглу) покрівлю. Крім цього, металочерепиця Валенсія легко пропускає тепло і сильно шумить під час граду або дощу. Але ці нюанси складно назвати критичними, адже при монтажі дахи з сучасним технологій обов’язково формується покрівельний пиріг з шарами звуковий і теплоізоляції, а також гідро- і паробар’єром.

Колір і металевий дизайн покрівлі підбирається з великого різноманіття глянцевих і матових відтінків, відповідно за зовнішнім виглядом і архітектурою вашого будинку. Враховуйте, що матова поверхня і дах темних відтінків вигоряють швидше. А вигорання під дією сонячних променів властиво для металочерепиці Валенсія, просто у якісних це моделей відбувається рівномірно.

Крім цього, рекомендуємо, щоб товщина сталевого листа була не менше 0,4 мм і не більше 0,7 мм. Більш товста черепиця міцніше, але і важче, а більш тонкі листи менше тиснуть на кроквяні конструкції, але складніше у монтажі і легко деформуються. На стійкість до корозії впливають зносостійкість і товщина полімерного шару, а також зміст цинку в захисному шарі. Термін служби покрівлі довше, якщо ви оберете модель, у якій в захисному покриття міститься 350 г/м2 цинку і більше.

Сучасна черепиця з металу, це гарантія надійної покрівлі, яка буде залишатися красивою багато десятиліть. Різноманітність форми профілю, великий вибір квітів, довговічність, легкість монтажу і красивий вигляд даху — все це отримає господар дому при використанні в якості дахового покриття металочерепиці Валенсія.