Главная страница » Металочерепиця » Металочерепиця Яспис

Металочерепиця Яспис

Яспис

Металлочерепица
металлочерепица Яспис
Sutor

Китай

125,60 грн./м2

Сталь — 0,40 мм

модуль

Україна

147,00 грн./м2

Сталь — 0,45 мм

uss

Бельгия

160,00 грн./м2

Сталь — 0,45 мм

Arсelor

Німеччина

188,00 грн./м2

Сталь — 0,50 мм

Технічні характеристики:

Довжина листа: від 0,75 м. — до 8 м;

Товщина листа: від 0,40 мм — до 50 мм;

Ширина листа: загальна – 1150 мм, корисна — 1100 мм;

Висота волни: 34 мм;

Ширина одного тайла: 350 мм;

Покриття: Поліестр, Глянець (25 мкм), Мат (35 мкм). Алюмоцинк.

Термін виготовлення: 2 дня.

Металлочерепица Яспис в Києві менш востребуванна, на відміну від інших видів металочерепиці. Однак, своїм неповторним дизайном вона допоможе додати незвичайний вигляд вашій покрівлі. Особливо виділяється нестандартне покриття, завдяки яким створюється ефект оксамитової ретро черепиці.

Відмінні якості і характеристики металочерепиці яспис, це порівняно невелика вага і зручність при монтажі, стійкість до подряпин. Висота хвилі яспис вище, ніж у інших видів металочерепиці, це надає обсяг вашого даху.

Металочерепиця Яспис виготовляється з усіх видів плоского металу у різних країнах. Китай, Корея, Польша, Словаччина, Німеччина і Україна. Кожна країна виробник виготовляє метал різної щільності, від цього безпосередньо залежить ціна металочерепиці Яспис.

У нас ви завжди зможете придбати металочерепицю Яспис і замовити доставку в Київ і область. Також наш фахівець по виміру, приїде до вашог об’єкту, професійно розрахує потрібну кількість металлочерепиці і відповість на усі Ваші запитання.

В нашій компанії ви також можете замовити монтаж металочерепиці Яспис. Наші професіонали зроблять повний пиріг покрівлі вашого будинку і встановлять дану металочерепицю.

Зателефонувати нам

Замовити металочерепицю Яспис

Замовивши металочерепицю яспис у нас, ви отримаєте:

  • Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  • Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  • Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  • Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  • Точні обумовлені строки для виробництва металочерепиці.
  • Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка металочерепиці Яспис

Доставляється металлочерипица яспис в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Довжина кузова автомобіля повинна бути не менше ніж довжина листа металочерепиці, щоб лист лежав на рівній і твердої поверхні. Вартість доставки залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі деталі по доставці металочерепиці яспис обмовляються з менеджером індивідуально.

Доставка металлочерепици

Транспортування металочерепиці Яспис проводиться на транспорті з рівним і міцним підставою. Довжина автомобільного кузова не повинна бути менше довжини листа металочерепиці. Лист має повністю лежати на рівній поверхні. Вивантаження металочерепиці проводять не менше 2 осіб., залежно від розмірів листа. При зберіганні більше 7 місяців листи необхідно перекладати.

Монтаж металочерепиці Яспис проводиться мінімум двома спеціалістами. Листи рівно укладаються на підготовлену підстава нахлестом в одну хвилю і кріпляться до решетуванні спеціальними саморізами. Відмітна риса даної металочерепиці у тому, що вона створює ефект ретро стилю що додає оригінальність вашій покрівлі, красу і витонченість стилю.

ПРИКЛАДИ БУДИНКІВ З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЕЮ ЯСПИС.

Інші види металочерепиці

monterrej
valensiya
омега

Металочерепиця Яспис — затребуваний покрівельний матеріал.

Металочерепиця яспис широко застосовується для покрівлі сучасних будинків. Популярність ця обумовлена, перш за все, міцністю і довговічністю матеріалу, а також оригінальним зовнішнім виглядом, дах з металочерепиці яспис підкреслить дизайн будь-якої конструкції. На сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів величезний асортимент видів покриття покрівлі, різних забарвлень і розмірів, серед яких металочерепиця яспис є однією з найпопулярніших.

Металочерепицю яспис виготовляють з оцинкованого металу, який володіє захисними властивостями, випускають у вигляді листів однакового розміру, при індивідуальному замовлення можна замовити листи будь-якого розміру. Зовні металочерепиця яспис мало чим відрізняється від звичайної черепиці, різниця лише у вазі та зручності монтажу.

Металлочерепица яспис

При покрівлі матеріал додатково покривають захисними полімерами. Заводська металочерепиця яспис покрита захисною плівкою, але чутлива до механічних впливів, тому монтувати матеріал потрібно з обережністю, щоб не пошкодити захисний шар, який оберігає його від корозії. Існують варіанти з більш міцним покриттям, в продаж є металочерепиця яспис покрита пуралом або полівінілхлоридом.

Особливості виробництва металочерепиці яспис.

Для виготовлення матеріалу використовують листи із сталі, які покривають полімерним захисним шаром. Використовують Акрил для додання металочерепиці яспис схожості з керамічної черепицею, з допомогою акрилу природний камінь відмінно лягає на поверхня матеріалу. Цей матеріал — відмінний варіант для покрівлі, тому як стойко переносить кліматичні та інші впливу.

Переваги металочерепиці яспис.

До основних позитивних сторін цього дахового матеріалу можна віднести:

— кліматична стійкість, витримує різкі перепади температур, зберігає свої властивості, як при низьких температурах, так і при високих;

— матеріал дуже міцний, не боїться механічних впливів, здатний витримувати різкі пориви вітру і витримувати на поверхні навіть важкі вантажі;

— при впливі сонця не вигорає і не псується, зберігаючи відмінний зовнішній вигляд;

— матеріал простий у монтажі, можна монтувати самостійно.

Укладаючи металочерепицю яспис, використовують спеціальну технологію, запобігає перебіг вологи та захищає від ушкоджень основу даху. Така технологія продовжує терміни експлуатації, як самого дахового матеріалу, так і будівлі в цілому. Щоб робота була виконана якісно, краще запросити фахівців, які з легкістю проведуть покрівельні роботи. Оцінити роботу можна, звернувшись за експертною оцінкою спеціалізовані організації, надають такі послуги.