Главная страница » Монтаж бітумної черепиці

Монтаж бітумної черепиці

Монтаж бітумної черепиці

Монтаж мауерлата – 80,00 грн/м. п
Монтаж кроквяної системи — 160,00 грн/м2
Монтаж обрешітки – 50,00 грн/м2
Укладання утеплювача – 60,00 грн/м2
Монтаж пароізоляційної плівки – 15,00 грн/м2
Монтаж фанери або ОСП – 80,00 грн/м2
Укладання підкладкового килима – 40,00 грн/м2
Монтаж бітумної черепиці – 220,00 грн/м2
Проклейка стрічкою К2 – 5,00 грн/м2
Вартість робіт – від 220,00 грн/м2
fvfd 2

Особливості бітумної черепиці

Серед покрівельних матеріалів великою популярністю користується бітумна або, як її ще називають, гнучка черепиця. Це матеріал, володіє унікальними властивостями. Його головна перевага полягає у тому, що його можна використовувати для дахів абсолютно будь-якої форми, будь то конусоподібна, багаторівнева і навіть кругла.

Цей тип черепиці має кілька шарів. Першим з них є скловолоконне полотно, яке згодом покривається бітумом. На нього наноситься спеціальне клейке покриття, завдяки якому листи кріпляться до фанерної основи.

Наступним йде захисний шар з армуючої крихти, який забезпечує стійкість до деструктивних факторів, а також допомагає матеріалу зберігати свої властивості на довгі роки.

Серед великої кількості позитивних якостей цього матеріалу варто зазначити:

 • Відмінні теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості
 • Гнучкість, що дозволяє використовувати його для дахів, які мають нестандартну форму або складні архітектурні елементи
 • Тривалий експлуатаційний термін
 • Стійкість до перепадів температур
 • Здатність витримувати великі механічні навантаження і негоду
 • Чудову гідроізоляцію
 • Простоту монтажу бітумної черепиці
 • Ударів
 • Широкий асортимент колірних рішень
 • Невеликий вага
 • Екологічність

Як відбувається укладання бітумної черепиці

Цей процес має кілька етапів. Так як цей тип черепиці можна монтувати на вже наявне покриття, то в першу чергу необхідно перевірити його якість.

Потім потрібно підготувати поверхню, на яку буде кріпиться покрівля. Для цього з дерев’яних дощок і рейок виготовляється підстава (лати), на яке згодом монтуються гонти. Підстава повинна бути рівною і міцною. Далі облаштовуються вентиляційні канали, стеляться теплоізоляційний та гідроізоляційний шари.

Наступний етап — монтаж самої черепиці. Листи укладаються внахлест, щоб уникнути порушення гідроізоляції, стики покриваються бітумною мастикою. Починати укладання рекомендується вертикальними рядами від центральної частини карниза. Фіксація відбувається за допомогою спеціальних цвяхів.

Для монтажу черепиці у ендові, необхідно обрізати її так, щоб на дні утворилася смуга шириною приблизно 150 мм, лінію обріза потрібно обов’язково змастити покрівельною мастикою.

Останнім етапом є монтаж покриття на коник. Для цього використовується спеціальний матеріал — конькова черепиця, яка також укладається внапуск.

Низька якість бітумної черепиці, монтаж з порушенням технологій – все це може спричинити за собою масу негативних наслідків, тому краще всього довірити цей процес професіоналам, таким як кваліфіковані фахівці з БК «БудАльянс», які виконують укладання бітумної, а також композитної черепиці в найкоротші терміни з найбільш вигідною ціною. Крім того, вони самостійно вироблять точні виміри і доставлять матеріали на об’єкт по Київській області та місту Київ, заощадивши ваш час і позбавивши від непотрібних турбот.

монтаж черепицы

Чому нам довіряють?

БК «БудАльянс» існує на українському ринку вже багато років і за цей час компанія встигла завоювати чудову репутацію. Наше кредо – відповідальність, надійність і клієнтоорієнтованість. Ми гарантуємо чудову якість продукції і виконування робіт. Також ми впевнені, що співпраця з нашою компанією допоможе вам не тільки заощадити час і гроші, але і залишить тільки позитивні враження на довгі роки.