Професійні покрівельники нашій компанії виробляють укладання гнучкої черепиці на покрівлях самої складної конфігурації. Відділ монтажників компанії «БудАльянс» виконує роботи по облаштування покрівлі на будовах різного призначення: комерційних спорудах, приватному житловому і дачному секторах.

Зателефонувавши до нас в офіс, Ви отримаєте вичерпну інформацію про сучасних покрівельних матеріалах і технологіях монтажу.

Ціни на монтаж м’якої покрівлі в Києві не залишать Вас без уваги. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть зробити правильний вибір.

При єдиному замовлення на матеріал і монтажні роботи Ви отримаєте:

Укладання бітумної черепиці на основі новітніх технологій;

Гарантію на м’яку покрівлю і монтажні роботи;

Один договір на покрівельне покриття та вироблені роботи.

Бітумна черепиця – це один з найбільш кращих покрівельних покриттів, але бажаного ефекту можна досягти при умови – якісному монтажі руками досвідчених майстрів. В цьому випадку дане покриття прослужить Вам довгі роки.

Монтаж бітумної черепиці краще виробляти на дахах при ухилі більше 12 градусів, при меншому ухилі на даху буде скупчуватися волога, що змінить фізико-хімічні властивості матеріалу.

Основні етапи при монтажі гнучкої покрівлі

При укладання м’якої покрівлі важливо підпокрівельний простір, воно не повинно бути мало, так як грає важливу роль у створенні кращої теплоізоляції і відтоку зайвої води.

Етап укладання підстави. Для цього використовують вологостійку дошку, фанеру, плити ДВП, ДСП або ОЅВ. Останні на сьогоднішній день стали дуже популярними, так як володіють унікальними властивості гідро — і тепло-ізоляції і дозволяють виконувати решетування в суцільному вигляді, що робить укладання бітумної черепиці на цій основі більш якісної і довговічною. Але треба пам’ятати про те, що дерево при нагріванні і підвищеної вологості розширюється, що вимагає необхідного зазору між дошками.

Оптимальна температура для монтажу бітумної черепиці коливається від 5 до 25 градусів тепла. При більш низьких матеріал твердне, що ускладнює склеювання аркушів між собою, при більш високій – є ризик пошкодження м’якої покрівлі при монтажі. Зберігати її краще при кімнатній температурі, а при необхідності нагрівати будівельним феном.

Установка килима під черепицю при ухилі менше 1/3 проводиться по всьому периметру підстави, а якщо більше 20 градусів, то можна розкладати рулон в ендови, в районі карнизів, коника і торцеві частини. Кріпити килим слід цвяхами і клеєм для м’яких покрівлі. А укладають його паралельно карниза внапуск, починаючи знизу вгору. Для водостоку також варто закріпити кронштейни.

Завершивши підготовчі роботи приступають безпосередньо до укладання гнучкої черепиці. Першими монтують на карнизах спеціальні прямокутні плитки, потім основну черепицю. Починають укладання з центру в напрямку до торців. Ряди укладаються по малюнку, щоб капелюшки цвяхів попереднього ряду зачинялися виступаючими формами наступного. Щоб не було спотворень в малюнку, змішайте листи з декількох упаковок для досягнення більш рівною кольорової палітри. Гумовими ущільнювачами слід замазати виходи на дах антен і отворів вентиляції, а димарі необхідно теплоізолювати. Фінішний етап в укладанні бітумної черепиці – монтаж спеціальними плитками коника.

Укладання бітумної черепиці – від фахівців високого класу.

Зателефонуйте в офіс нашої компанії, і до Вам на допомогу прийде наш чуйний колектив однодумців і майстрів своєї справи. Тут же Ви дізнаєтеся вартість монтажу гнучкої черепиці в Києві і Вам нададуть прайс –лист на монтаж м’якої покрівлі. Телефонуйте!