Главная страница » Монтаж профнастилу

Монтаж профнастилу

Монтаж профнастилу

Монтаж мауерлата – 80,00 м/п
Монтаж кроквяної системи – 160,00 м2
Монтаж обрешітки – 50,00 м2
Укладання утеплювача – 60,00 м2
Монтаж пароізоляційної плівки – 15,00 м2
Монтаж гідроізоляційної плівки – 15,00 м2
Монтаж профнастилу – 130,00 грн/м2
Проклейка стрічкою К2 – 5,00 м2
Вартість робіт – від 130,00 грн/м2
montazh-profnastila 2

Переваги укладання покрівлі з профнастилу

Профлист або профнастил широко використовується у будівельній сфері. Даний матеріал являє собою листи з гарячекатаної сталі з нанесеним на них полімерним покриттям.

Його велика популярність серед покрівельних матеріалів обумовлена масою позитивних якостей, найбільш важливими з яких є:

 • В першу чергу, звичайно ж, надійність. Полімерне покриття є неймовірно міцним
 • Простота монтажу профнастилу. Листи дуже легкі і монтуються саморізами з прес-шайбами, що дає можливість виконати установку самостійно
 • Вологостійкість
 • Пожежостійкість
 • Тривалий термін служби, який при правильній експлуатації становить від 40 до 50 років
 • Екологічність

Стійкість до впливу сонячних променів, снігу і вітру

Як правильно вибрати матеріал?

Щоб не помилитися у виборі профнастилу, варто звертати увагу на його маркування. Це абсолютно нескладно, їх всього чотири.

 • самий міцний тип має маркування Н, що означає несучий. Ці листи виготовлені з дуже товстого металу і мають високу хвилю, забезпечує максимальну жорсткість.
 • значення НС має несуче-стіновий тип. Він володіє меншою жорсткістю, чим несе, і використовується для обшивки заборів, дахів, перекриттів і навісів.
 • буквою З позначається стіновий профнастил. Як правило, він виготовлений з тонкої сталі і має невеликі на своїй хвилі поверхні.
 • металополімерні профіль маркується як МП.

Цифри, наступні після типу на маркуванні, позначають висоту хвиль, а зазначені через тире – товщину стали.

монтаж профнастила

Процедура укладання профнастилу

Для кріплення профнастилу знадобляться такі інструменти: молоток, електрична дриль, ножівка по металу, а також ножиці для профлистів.

Сам монтаж відбувається в кілька етапів. Перший етап – підготовка. Щоб правильно розрахувати нахлест, необхідно виміряти кут нахилу даху. Наприклад, якщо ухил становить від 15 до 20 градусів, то нахлест потрібен не менше 20 сантиметрів, для 15-ти – 30-ти градусного ухилу буде нахлест в 10-15 см, а для кута 30 градусів – максимум 10 сантиметрів. Також на етапі підготовки виробляються розрахунки кількості матеріалів, їх закупівля і доставка.

Другим етапом є створення шару гідроізоляції та вентиляційних отворів. Захист від вологи створюється при допомогою спеціальної плівки, яка монтується на обрешітку перед укладанням аркушів. Її кріплення необхідно починати з нижній частині даху до конька. Всі стики фіксуються клейкої герметичній стрічкою.

Третій етап – безпосередньо сам монтаж. Профлисти кріпляться за допомогою спеціальних шестигранних саморізів (80 мм) з прокладкою. Листи укладаються внахлест, а фронтальні елементи додатково обладнуються за допомогою саморізів спеціальними накладками від вітру.

БК «БудАльянс» надає послуги з монтажу профнастилу, а також металочерепиці абсолютно будь якої складності, наші досвідчені фахівці самостійно виробляють заміри та доставку високоякісних матеріалів на об’єкт, позбавляючи вас від додаткового клопоту. Професійний монтаж з дотриманням всіх технологічних норм – це не тільки економія часу і сил, але також надійність і запорука тривалого терміну служби вашої конструкції.

Чому клієнти вибирають нас?

БК «БудАльянс» вже тривалий час існує на ринку, надаючи високоякісні послуги у сфері будівництва, а також здійснюе швидку доставку матеріалів по Україні, а також в Києві та Київськой області.

Ми цінуємо наших покупців і точно знаємо, як допомогти їм заощадити гроші і час, тому пропонуємо:

 • Швидкий і якісний монтаж профнастилу, ціна на який є дуже привабливою
 • Клієнтоорієнтованість і індивідуальні знижки
 • Поетапне інформування про виконання ваших замовлень
 • Доставку в обумовлений термін

Консультацію досвідчених співробітників по всіх питанням.