Главная страница » Монтаж пвх мембрани

Монтаж пвх мембрани

Монтаж ПВХ мембрани

Монтаж пароізоляційної плівки – 10,00 грн/м2
Монтаж утеплювача – 45,00 грн/м2
Пристрій уклонообразующего шару – від 85,00 грн/м2
Монтаж геотекстилю – 10,00 грн/м2
Монтаж ПВХ мембрани – 85,00 грн/м2
Пристрій примикань – 100,00 грн/м. п
Пристрій притискних планок – 45,00 грн/м. п
Монтаж воронок — 500,00 грн/шт
Монтаж стяжки — 115,00 грн/м2
Вартість робіт – від 100,00 грн/м2
membrannaya-krovlya 2

Монтаж пвх мембрани

Монтаж пвх мембрани – практичний вибір для плоскої покрівлі.

Наші фахівці за роки роботи грунтовно освоїли дану технологію і виконують монтаж плоскою покрівлі пвх мембраною якісно, надійно і в обумовлений термін.

ПВХ мембрана – це матеріал з сорокорічною історією. Завдяки гідроізоляційним властивостям цього матеріалу, в Європейських країнах ПВХ мембрана завоювала покрівельний ринок. Надійність цього матеріалу постійно збільшує кількість будівель, на яких встановлюють таку покрівлю.

Основу полівінілхлоридної мембрани становить пластифікований ПВХ, а спеціальний пластифікатор забезпечує необхідну гнучкість даного матеріалу. Армуюча сітка надає мембрані міцність і жорсткість. Всі ці якості роблять ПВХ мембрану досить поширеним покрівельним матеріалом для перекриття плоских дахів та покрівель із невеликим ухилом. На даний вид дахового покриття виробники дають до десяти років гарантії і заявляють термін експлуатації до 50-ти років.

Дах з такого матеріалу буде служити довго і надійно виконувати свої функції у разі, якщо монтаж покрівлі пвх мембраною виконаний за технології з дотриманням рекомендацій виробника.
Листи мембрани зварюються внапуск допомогою гарячого повітря. Така технологія забезпечує високу надійність швів, цілісність і абсолютну герметичність покриття. За допомогою даної технології укладати ПВХ мембрану можна практично у будь-який час року. Це дуже зручно, особливо для бюджетних організацій.

Наша компанія спеціалізується на покрівлі, і серед інших видів робіт, виконує також монтаж пвх мембрани Київ і Київській області. Даний вид робіт повинен вироблятися професійними працівниками, які пройшли відповідні курси навчання у виробника цього покрівельного матеріалу.

Крім знань технології укладання і досвіду роботи для якісного монтажу ПВХ мембрани знадобляться вузькоспеціалізовані інструменти і пристосування. Для зварювання швів застосовуються спеціальні зварювальні апарати, а в областях примикання використовуються спеціальні ручні фени. Деякі недоліки з’єднань, виконаних неякісно чи не професійним обладнанням, можуть проявитися через кілька сезонів і привести до розгерметизації швів з усіма витікаючими наслідками.

Плоска покрівля пвх мембраною виконана нашими фахівцями буде:

Легко і швидко змонтована;

Мати мінімальне додаткове обслуговування (прочищення дренажних каналів)

Стійка до механічних пошкоджень, проколів і ультрафіолетового проміння;

Мати високі показники паропроникності і гідроізоляції, низьку горючість;

Мати стійкість до проростання рослин;

монтаж мембраны