Главная страница » Монтаж руберойду

Монтаж руберойду

Монтаж руберойду

Монтаж руберойду Монтаж пароізоляційної плівки – 10,00 грн/м2
Монтаж руберойду Монтаж утеплювача – 45,00 грн/м2
Монтаж руберойду Пристрій армованої стяжки – 115,00 грн/м2
Монтаж руберойду Грунтовка покрівлі праймером – 12,00 грн/м2
Монтаж руберойду Покрівлі з євроруберойду — 95,00 грн/м2
Монтаж руберойду Пристрій примикань – 100,00 грн/м. п
Монтаж руберойду Монтаж притискної планки – 45,00 грн/м. п
Монтаж руберойду Монтаж флюгарок – 500,00 грн/м2
Монтаж руберойду Вартість робіт – від 110,00 грн/м2
ploskaya_krovlya 2

Монтаж руберойду

Монтаж покрівлі руберойдом– бюджетне рішення покрівельних проблем.

Плоска покрівля рубероїдом— один з напрямків нашої діяльності. В короткий термін ми якісно і надійно виконаємо монтаж.

Руберойд, протягом тривалого часу, використовують в якості дахового матеріалу. За це час він встиг проявити свої позитивні і негативні якості. Цей матеріал легкий, пластичний, гнучкий. Завдяки цьому його можна використовувати на дахах з різними ухилами, а також на плоских покрівлях.

І водночас, такі недоліки руберойду як недовговічність, руйнування від перепаду температур і прямих сонячних променів, трохи обмежують його сферу застосування. Зараз частіше всього він використовується в якості тимчасового дахового матеріалу, на покрівлях господарських будівель, гаражів, складських приміщень, а також у вигляді гідроізоляції. В залежності від основи, термін служби покрівлі з руберойду становить від п’яти до двадцяти років. Довговічність і надійність покрівлі з даного матеріалу безпосередньо залежить від того, наскільки якісно виконаний монтаж руберойду.

Незважаючи на те, що стелити руберойд досить нескладно, ми рекомендуємо довірити цей процес фахівцям, які володіють достатнім досвідом і необхідним обладнанням для укладання. Наші бригади виконують монтаж руберойду Київ, а також здійснюють виїзні роботи по Київській області. Завдяки накопиченому досвіду наших монтажників і навичкам, отриманим на попередніх об’єктах, покрівельне покриття укладається відповідно за технологією, рекомендованою виробниками. Роботи виконуються по обговореному графіку і здаються своєчасно.

ПРАЙС НА ВИКОНАННЯ РОБІТ З УКЛАДАННЯ РУБЕРОЙДУ

Найменування матеріалу Кільк. Од.вім. Ціна за од.
Розділ 1. Пристрій Руберойду
1 Пристрій Руберойду (до 50 м. кв.) 1 м. кв. 50,00
2 Пристрій Руберойду (до 100 м. кв.) 1 м. кв. 45,00
3 Пристрій Руберойду (від 100 до 450 м. кв.) 1 м. кв. 38,00
4 Пристрій Руберойду (від 450 до 1000 м. кв.) 1 м. кв. 35,00
5 Пристрій Руберойду (більше 1000 м. кв.) 1 м. кв. 32,00
6 Праймування поверхні 1 м. кв. 8,00
7 Пристрій притискних планок 1 м. п. 15,00
8 Пристрій примикань 1 м. п. 66,00
Розділ 2. Пристрій покрівлі конструктивне підстава
9 Пристрій уклонообразующего шару з керамзитобетону 1 м. куб. 450,00
10 Пристрій уклонообразующего шару з пінополістиролбетону 1 м. куб. 450,00
11 Пристрій вирівнюючого шару з цементно-піщаної стяжки 1 м. кв. 60,00
12 Затирка (шліфування) стяжки 1 м. кв. 10,00

Руберойд – це гідроізоляційний матеріал, який застосовується з давніх пір, але не втратив своєї популярності до цього часу. Визначальним фактором при виборі є доступна ціна, а також досить проста технологія укладання руберойду.

Область його застосування – це покрівельні та гідроізоляційні роботи. Укладатись руберойд може на гарячій та холодній бітумній основі. Настил при цьому повинен бути чистим і сухим, тому роботи потрібно проводити в хорошу погоду.

Перед укладанням руберойд потрібно розмотати і витримати в такому стані близько доби, а перед початком виконання робіт, назад скручують матеріал в рулон. Кладуть його, як правило, в кілька шарів, причому для внутрішніх використовують руберойд з дрібною посипкою, для зовнішніх – грубозернистий. Поверхня покрівлі повинна бути рівною і очищеною. На неї наносять шар особливої бітумної мастики.

Після попередньої примірки починається укладання руберойду. При цьому з допомогою пальника підігрівається нижній шар рулонного матеріалу з одночасним розігрівом поверхні. Розкручуючи рулон, руберойд щільно притискають до поверхні. Матеріал накладається внахлест на 7-10 сантиметрів. Зараз все більше використовують спеціальні холодні грунтовки, на які приклеюють руберойд.
За закінчення укладання останній пласт руберойду покривають мастикою, на яку висипають шар піску або дрібного гравію.

Основна гідність технологій облаштування покрівлі руберойдом:
• Швидкість монтажу;
• Зручність укладання;
• Довговічність даху.

Замовити професійний монтаж руберойду ви можете прямо сьогодні в компанії БК БудАльянс. Телефонуйте нам прямо зараз — ми швидко виконаємо ваше замовлення!

В залежності від кута схилу даху, укладається різна кількість шарів руберойду. Дотримання цих рекомендацій забезпечить якісну гідроізоляцію та забезпечить надійність покриття:

плоска покрівля – мінімум 5 шарів;

нахил до 150 – мінімум 4 шари;

нахил 200-400 – 3 шару;

нахил більше 450 – 2 шару.

Загальні рекомендації за виконання робіт також приділяють належну увагу погоді. Вона повинна бути безвітряна і суха. Використання спецодягу, рукавичок і монтажно-страхувальних поясів (при виконанні висотних робіт), значно знизить ризик отримання травм і опіків (при використанні гарячої бітумної мастики).

Виконуючи монтаж плоскої покрівлі руберойдом, необхідно ретельно очистити поверхню від сміття. Якщо є вибоїни і тріщини, необхідно закрити їх розчином на цементній основі і створити плоску поверхню для максимального прилягання покриття. Площа, яка покривається руберойдом, повинна бути оброблена мастикою на бітумній основі – праймером. Це дозволить рубероїду приклеїтися до даху та забезпечить надійне з’єднання. Вигини, шви, місця скупчення води додатково обробляються бітумної мастикою.

монтаж рубероида

Для надійної фіксації руберойду на скатний дах з дерев’яною кроквяною конструкцією рекомендується встановити на суцільно жорстку основу. Це виключить провисання і виникнення розривів матеріалу під дією вітру дощу і снігу. Для цього можна використовувати міцну фанеру, ОСБ або обрізну дошку.

Руберойд можна кріпити з допомогою наплавлення або використовуючи різні кріпильні елементи (саморіз, вкручиваемый дюбель). Від міцності руберойду, залежить крок його кріплення до основи. Тонкий кріплять частіше, товстий – рідше.

Наші менеджери і фахівці по монтажу покрівлі готові проконсультувати вас щодо підготовки основи під руберойд, використання мастик і кріпильних елементів, а також за іншими нюансами, пов’язаними з монтажем руберойду. Виїзд нашого замірника на об’єкт дозволить розрахувати кількість матеріалу з урахуванням нахлестів, загинів і посилення проблемних місць.