Монтаж сендвіч-панелейВиконується монтаж сендвіч-панелей для вертикальних, горизонтальних і скатних конструкцій.

Дуже популярно з допомогою сендвіч-панелей будівництво ангарів, корпусів торгових центрів, складів, виробничих приміщень, різних будівель промислового призначення.

В даний час існує велика кількість виробників і торгових марок, які пропонують сендвіч-панелі на українському ринку: від більш дорогих Ruuki, Belpanel, Kingspan аж до китайських дешевих noname (без імені) моделей.

Технологія монтажу сендвіч-панелей

В залежності від призначення — стінові (фасадні) це сендвіч-панелі чи покрівельні (стельові) їх монтаж проводиться за певних технологій. Кожен виробник (і навіть китайці!) висувають свої вимоги по монтажу тих або інших сендвіч-панелей і рекомендації по використанню витратних матеріалів. Тому спочатку краще визначитися, який саме виробник підходить вам по вартості матеріалу і видатковими матеріалів для технології укладання, адже іноді вартість витратних матеріалів може бути не нижче вартості самих панелей.

Згідно прийнятим нормам, монтаж сендвіч-панелей здійснюватися на каркас — дерев’яний, залізобетонний або металевий. Панелі кріпляться за допомогою саморізів з різьбленням і ущільнювальної гумкою. Торці і стики сендвіч-панелей закривають добірними елементами. Зазори між добірними елементами, панелями і іншими отворами кладуть мінеральну вату або заповнюють монтажною піною. В стиках самих замкових з’єднань панелей зазвичай використовують силіконовий герметик.

При монтажі покрівельних і фасадних стінових панелей обов’язково дотримуються правило — монтаж покрівельних панелей виконується після установки стінових. Крім цього, до монтажу самих панелей обов’язково слід переконатися у тому, що несуча конструкція встановлена відповідно з усіма нормами — від цього безпосередньо залежить точність монтажу сендвіч-панелей.

Професійні фахівці починають монтаж сендвіч-панелей з кута стін — так можна уникнути зазорів у місцях з’єднання панелей. Для обрізки панелей використовуеться лобзик або шабельна пилка. Залучайте для такої роботи тільки професіоналів, адже при неправильному монтажі сендвіч панелей порушується не тільки естетичний вид, але і міцність усієї конструкції. Як правило, монтаж покрівельних (стельових) сендвіч-панелей проводиться професійними промисловими альпіністами і застосовується спеціальна підйомна техніка. Дилетантам в такій роботі просто не можна довіряти — зіпсують і панелі, і техніку!

Замовити професійний монтаж сендвіч-панелей ви можете прямо сьогодні в компанії БудАльянс. Телефонуйте нам прямо зараз — ми швидко виконаємо ваше замовлення!