Главная страница » Комплектуючі

Комплектуючі

Супердифузійна мембрана

супердиффузионная мембрана

Покрівельні плівки

пленка для кровли
Зателефонувати нам

Замовити плівку або мембрану

Замовивши плівку або мембрану у нас у Києві, ви отримаєте:

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка

Доставляється плівка або мембрана в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки  залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі деталі доставку  обумовлюються з менеджером індивідуально.

доставка

Придбати гідроізоляцію для монтажу покрівлі або обійтися без неї?

Ринок покрівельних матеріалів динамічно розвивається. Внаслідок цього, з’являються нові способи зробити дах не лише надійним захистом від дощу, снігу, вітру і спеки, а і максимально підвищити її функціональність і продовжити довговічність.

На сьогоднішній день складно уявити покрівлю без використання підпокрівельних плівок і мембран. Як правило, Пароізоляційна плівка і матеріали для гідроізоляції забезпечують захист від проникнення вологи в теплоізоляційний матеріал і в дерев’яні елементи конструкції.

Конденсат, який утворюється внаслідок дельти температур на внутрішній поверхні дахового матеріалу і поверхні теплоізоляції сприяє не тільки появи корозії і грибка. Просочившись вологою, ефективність теплоізоляційного шару знижується до 50-ти відсотків, і ви починаєте витрачати багато коштів на обігрів, незважаючи на утеплені стіни і нову покрівлю у комплексі з усім пирогом.

Якщо перед вами стоїть завдання заміни покрівлі або зведення її на новій споруді, наша компанія рекомендує ознайомитися більш докладно з плівками для гідро — і пароізоляції, також покрівельних мембранах, тому як вони є дуже важливими складовими будь-якого будинку.

Пароізоляція перешкоджає проникненню пари в простір під покрівлею. Складається з двох шарів поліетиленової плівки – зовнішнього і внутрішнього. Між ними знаходиться поліпропіленова сітка, яка виконує армуючу функцію, забезпечуючи високу міцність на розрив.

Якщо ви вирішили купити паробар’єр у нашій компанії, замірник під’їде на ваш об’єкт для підрахунку потрібної кількості матеріалу.

Кріплення плівки здійснюється, зазвичай, монтажним степлером або іншим доступним способом і не являє  труднощів. Важливо дотримуватися рекомендований нахлест і проклеювати стики з допомогою самоклеючих стрічок. В порівнянні з іншими складовими покрівлі, матеріал пароізоляція купити можна недорого. Економити на ньому не слід, так як це може призвести до незворотних наслідків.

Гідробар’єр перешкоджає протіканню води в підпокрівельний простір, у слідстві пошкодження дахового покриття. Плівка володіє високим ступенем водонепроникності і надійно захищає утеплювач і дерев’яні частини конструкції від вологи. Показник водостійкості заслуговує найбільшої уваги після того, як ви вирішили придбати гідроізоляцію.

пленки

Її виготовляють з поліетилену або поліпропілену. Для підвищення міцності, плівки армуються сіткою або спеціальної тканиною.

Покрівельні мембрани виготовляють з нетканих синтетичних волокон. Їх мікроструктура має високу ступінь паропроникності, залежно від чого вони бувають дифузними і супердиффузными, що в свою чергу впливає на спосіб монтажу мембран.

Для того, щоб вибрати необхідні матеріали з наявного на ринку, ми рекомендуємо вам зв’язатися з нашим менеджером і отримати якісну консультацію по всіх питаннях.