Главная страница » Комплектуючі » Покрівельні плівки

Покрівельні плівки

Покрівельні плівки

Гідробар’єр Д110

Гидробарьер-Д110

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Гідробар’єр Д90

Гидробарьер-Д90

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Паробар’єр Н96СИ

Паробарьер-Н96СИ

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Паробар’єр Н90

Паробарьер-Н90

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Паробар’єр Н110

Паробарьер-Н110

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Паробар’єр R110

Паробарьер-R110

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Паробар’єр R110

Гидробарьер-Д96СИ

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Антиконденсат

Антиконденсат

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Покрівельні плівки – це спеціальний двох або тришаровий матеріал. Плівки бувають як правило сірого кольору або прозорі, армированые спеціальної поліпропіленової плівкою. Покрівельні плівки — невід’ємна частина даху. Плівки застосовуються при монтажі будь пирога.

Основна їх функція, забезпечити паро та гідроізоляція. Цей вид захисту покрівлі порівняно нещодавно з’явився в Україні і справив фурор на ринку будівельних матеріалів.

Основний метою гідро- і пароізоляційних плівок є підтримка теплоізоляції в покрівлі. Даний матеріал захищає теплоізоляційний шар від попадання вологи, яка може значно зменшити всі теплоізоляційні властивості або взагалі може призвести до повного руйнування шару. У наш час при монтажі дахового пирога, застосування покрівельних плівок стало вимушеній необхідністю, що при правильному монтажі, дасть гарантію на збереження високої якості вашої покрівлі на довгі роки.

Гідроізоляційні плівки.

Даний вид плівок має дуже високу паропраницаемость, завдяки додається у неї мікроперфорації. При монтажі між плівкою і теплоізоляцією повинно бути відстань що додасть ефект видалення вологи з утеплювача, і зменшить ризик попадання конденсату.

Перед тим, як придбати гідроізоляційну плівку, слід звернути увагу на водонепроникність, яка вимірюється у міліметрах водяного стовпа. Чим вище даний показник тим краще якість гідроізоляційної плівки. Також варто врахувати стійкість до ультрафіолету і якість міцності матеріалу.

Гидроизоляционные пленки
Пароизоляционные пленки

Пароізоляційні плівки.

Даний вид плівок використовується при монтажі теплих дахів і призначаються для захисту нижнього шару утеплювача і проникнення водяних парів. Даний ефект служить бар’єром між піднімається вологою і утеплювачем. Що не дає можливості утеплювачу намокнути.

Даний шар покрівельного пирога ґрунтується на технічних властивості пароізоляційного матеріалу і високої паропроникністю.

Антиконденсатні плівки.

Цей вид плівок застосовується до покрівлі з металевим покриттям. Металочерепиця, профнастил, композитна черепиця, фальцева покрівля. Такі види покрівлі найбільше схильні вологи, яка збирається з тильного боку листа, що в надалі призводить до корозії металу і, в результаті, до повної заміни дахового покриття. Антикондесатная плівка має ворсисту поверхня з нетканого текстилю, який вбирає вологу, не пропускаючи її на поверхню дахового матеріалу.

Антиконденсатные пленки