Главная страница » Комплектуючі » Супердифузійна мембрана

Супердифузійна мембрана

Супердифузійна мембрана

Dachowa 115

Dachowa-115

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Dachowa 150

Dachowa-150

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Євробар’єр Плюс

Евробарьер-Плюс

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Євробар’єр Q160

Евробарьер-Q160

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Євробар’єр F150

Евробарьер-F150

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Вітробар’єр

Ветробарьер

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Паробар’єр VAP

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Євробар’єр 115

Евробарьер-115

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Мембрани, як і плівки, зробили революцію на ринку підпокрівельних матеріалів України. Даний вид тканини виділяється найвищою паропропускною здатністю. Також вони називаються дифузійними мембранами, які за рахунок невисокого дифузійного опору  пропускають водяні пари і захищають покрівлю від проникнення води.

Процес монтажу мембран порівняно нескладний, тому що йому не потрібна додаткова  решетування. Забезпечуючи досить високу  гідроізоляцію.

Цей будівельний матеріал  обширно застосовується в будівництві жител з опалювальними горищами і мансардами. Мембрани стануть найкращим варіантом, в разі якщо ви затіяли перебудувати прохолодний горище або  мансардне приміщення, не перебудовуючи наявну кроквяну систему.

Є велика кількість назв – дифузійні мембрани, супердифузійні мембрани, паровыводящие мембрани, вітроізоляційних мембрани, дихаючі мембрани і т. д.

medium_cati
мембрана

Основним критерієм поділу мембран на типи служить паропроникність, тому можна позначити з їх типи:
— Дифузійна мембрана – містить паропроникність в межах від 400 до 1000 г/м2 на добу.

— Супердифузійна мембрана – паропроникність вище  1000 г/м2 добу.

Дифузійні мембрани

Дифузійні мембрани застосовуються для захисту від попадання вологи в підпокрівельний шар. Це особливий вид плівки з целофану,  армованого для поліпшення фортеці перлинковой ниткою. Головне відмінність дифузійної мембрани від гідроізоляційної плівки — це пропускаемость водяних парів у верхній вентиляційний шар . При цьому захищає підпокрівельний простір від попадання вологості і пилу зовні.

СуперДиффузионные мембраны

При застосування дифузійних мембран потрібно лише тільки верхній вентиляційний проміжок, власне що збереже витратні матеріали на будівництво додаткової обрешітки. В наслідок цього мембрани нерідко використовуються для організації покрівлі з важкою структурой.

Супердиффузионные мембрани.

Супердифузійні мембрани також чудово захищають підпокрівельний простір від атмосферного впливу (дощ, сніг, вітер), втім, паропроникність представленого матеріалу набагато вище. Даний вид мембрани максимально виводить воду з термоізоляції.

Дихаючі мембрани не потребують організації додаткового вентиляційного зазору, і вони укладаються саме на теплоізоляцію,  що значно спрощує їх укладання.  Цей вид мембран дуже добре підходить для організації мансарди холодного горища, не перебудовуючи кроквяну систему

СуперДиффузионные мембраны

Объемные дифузійні мембрани.

Аналогічний вид  мембран застосовується для фальцевих і металевих дахів. Дифузійні мембрани нерідко використовується для дахів   складних конструкцій
В відміну від дифузійних і супердифузійні мембран, цей будівельний матеріал, завдяки своєю  решітці, зупиняє освіта конденсату всередині даху. При виборі дифузійних мембран слід звернути увагу на паропроникність. Оптимальним значенням паропроникності є 1000-1100 г/м2 добу.