Главная страница » Теплі плитки Поліфасад

Теплі плитки Поліфасад

Еволюція становлення фасадних систем налічує не один десяток років. У питаннях рішення завдань енергозбереження і створення привабливого зовнішнього вигляду будови було апробовано чимало різноманітних матеріалів. На сьогоднішній день одним з найоптимальніших рішень по обробці та утепленню фасаду є така система як поліфасад.

Матеріали цього типу фасадної системи представляють собою двошарові панелі розміром 50х50 мм Вага однієї такий панелі становить близько 6 кг. Структурно панель складається з двох валків матеріалу: перший шар (товщина 15 мм), виконує, перш за все, декоративну функцію, складається з цементу, фіброволокна і полімерних домішок, другої шар це полістирол, який забезпечує достатньо високу ступінь термоізоляції.

Основним перевагою такий фасадної системи є, без сумніву, той факт, що таке рішення дозволяє здорово заощадити, оскільки поліфасад це і утеплювач, і декоративний оздоблювальний елемент.

Щодо монтажу панелей, то тут варто відзначити кілька основних особливостей: плита кріпитися до стіни не тільки за допомогою спеціального клею, але і за допомогою анкерів (4 шт. на одну панель) — такий метод кріплення дозволяє встановленим панелям витримувати навантаження на метр квадратний вагою близько підлозі тонни; між панельні шви просто закладаються, а облицювальна частина покривається спеціальної фарбою.

image001

Професійну консультацію Ви зможете отримати зв’язавшись з нами:

(044) 229-67-25,
(044) 206-61-41,
моб: (067) 320-29-53.

Добавить комментарий