ПС-8

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ПС-10

PC-10

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ПС-12

PC-12

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ПС-15

PC-14

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ПК-20

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ПК-35

PK-35

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ПК-45

PK-45

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

ПК-57

PK-57

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Зателефонувати нам

Замовити профнастил

Замовивши профнастил у нас в Києві, ви отримаєте:

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки для виробництва металочерепиці.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка профнастилу

Доставляється профнастил в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки  залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі деталі по доставці профнастилу обумовлюються з менеджером індивідуально.

Dostavka
кровельные работы

Замовити монтаж  профнастилу 

Монтаж плоскою і скатної покрівлі в повному пирозі.

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері будівельних послуг.

Проводимо точний розрахунок метражу покрівлі, надаємо всю технічну документацію.

Виконуємо всі роботи по покрівлі в обумовлені терміни.

Профнастил

Профнастил для даху — доступно, просто, надійно!

Купити профнастил для покрівлі, та отримати якісну роботу наших монтажників і забути про проблеми з дахом на найближчих 40 років – адже життя сповнена приємних переживань.

Профнастил – це листовий матеріал профільованої форми з метало-полімерної основи. Для виготовлення листів профнастилу використовують як імпортну, так і вітчизняну  оцинковану сталь або оцинковану сталь з полімерним покриттям. Завдяки такому покриттю профнастил набуває стійкість до впливу атмосферних опадів і ультрафіолетових променів. Покриття буває матовим і глянсовим.

Профнастил використовують для покрівельних і фасадних (облицювальних) роботах. Хвиля на листах може бути низькою або високою і мати трапециеобразную, п-образну, округлу або складну форму. Дане профілювання надає листу додаткову жорсткість, що дуже важливо в умовах обмерзання і сильних снігопадів. Щодо малій питомій вазі дозволяє створювати легкі несучі конструкції в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами. Простота і своєчасність транспортування, яку забезпечить наша компанія, дозволить вам точно вкластися у свій графік робіт. Різноманітна колірна палітра підійде до будь-якого виду споруд і створить естетичну привабливість об’єкта. Точний розрахунок метражу, проведений нашою компанією, дозволить зробити швидкий і якісний монтаж покрівлі.

Завдяки широкому набору позитивних характеристик, з кожним роком стає все більше бажаючих купити покрівельний профнастил для перекриття даху на споруджуваних об’єктах або заміни старої покрівлі.  Все частіше його використовують в приватному і комерційному малоповерховому будівництві (торгові павільйони, автозаправки, магазини, торгові центри, котеджі, мотелі, виробничі приміщення, склади та інші споруди).

Якщо ви вирішили купити профнастил для даху, варто звернути увагу на наявність капілярної канавки, яка буде перешкоджати попаданню вологи під покрівлю. Наші фахівці також рекомендують вибрати лист товщиною не менше 0,4-0,45 мм. Також варто врахувати і ширину листа. Залежно від конфігурації це допоможе даху скоротити кількість стиків і, відповідно, самого матеріалу.

profnastil-3

Особливу увагу приділіть зовнішнім виглядом листа. Він повинен бути рівним, без дефектів і вм’ятин, полімерне покриття цілісне,  однорідне, без плям і сколів, практично без шорсткостей. Такі дефекти в подальшому можуть призвести до появи корозії.

Правильно зібрана покрівля з якісного профнастилу прослужить не менше 40-ка років і надійно захистить від температурних перепадів і атмосферних опадів, зберігаючи комфортну температуру і затишок в приміщенні.

На профнастил для даху ціна складається з декількох параметрів: виготовлення матеріалу, покриття, товщина листків, висота і профіль ребра.

Якщо ви вирішуєте, де купити профнастил, вивчіть наш асортимент, проконсультуйтеся з менеджерами, ознайомтеся з поточними акціями і довірте нам будівництво вашої покрівлі.

Ціна профнастилу

Ціна профнастилу залежить від кількох параметрів, які в своїй сукупності і формують вартість профнастилу. Один з факторів, які впливають на ціну профнастилу, є товщина металу і кількість цинку в захисному покритті. Також, один з основних факторів — це саме покриття листа.

Сама низька вартість профнастилу буде у цинкового покриття, але такий профнастил буде тільки в одному кольорі і у нього буде не високий рівень міцності. Також, лист профнастилу виготовляють з матовим або глянсовим покриттям. Найчастіше, матове покриття дорожче чим глянсове.

Ще одним немаловажним чинником є ширина листа профнастилу. Приміром лист С8 буде економічніше листа С21, так як його робоча ширина більше, а це означає, що для покриття однієї і тієї ж площі листів С8 потрібно менше ніж листів С21.

Також, на ціну профнастилу впливає і країна виробник.  Метал для виробництва профнастилу постачають в Україну з таких країн, як Китай, Корея, Словаччина, Польща, Німеччина, також використовується метал вітчизняного виробника.

профнастил

Монтаж профнастилу.

Дахи з профнастилу одні з найбільш легких. Перед монтажем профнастилу, на крокви укладають гідроізоляційний матеріал, після чого монтують риштування контррейки. Профнастил повинен бути завдовжки не менше довжини ската покрівлі, тоді буде менше стиків, що збільшить гідроізоляційне покриття покрівельного шару і спрощує монтаж. Профнастил крептся на спеціальні самонарізи з підкладкою в вигляді пластикової шайби.

Монтаж покрівлі з профнастилу

Від чого залежить ціна на профнастил

Що таке профнастил і де він використовується?

Серед великої кількості будівельних матеріалів саме профнастил є універсальним засобом. Він використовується при самих різних будівельних та ремонтних роботах. До того, як придбати профільовані листи, вимагається позначити мету їх використання, адже даний матеріал може бути різним. На ринку присутні такі види: стіновий, покрівельний та універсальний профнастил.

Що являє собою профнастил.

Повне назва цього матеріалу – профільований лист. Він відноситься до покрівельною групі. При виробництві використовується оцинкована сталь, завдяки чому профнастил служить довго. Крім цього, існують та інші вигідні відмінності.

Профнастил

Оцинкований лист з полімерним покриттям обійдеться кілька дорожче, зате прослужить набагато довше, ніж інші види. Як правило, чим матеріал товщий, тим він міцніше. При цьому, товщина металу зазвичай перевищує 1 мм. Профлисти також відрізняються за формою і висоті гофри.

Основні властивості і можливості профнастилу.

Завдяки своїй універсальності матеріал застосовується під час будівництва різних об’єктів, а також при здійсненні ремонтних робіт. Важливою перевагою можна вважати порівняно невелику вагу матеріалу, що забезпечує зручність у час транспортування.

Профнастил екологічно чистий. Крім того, він здатний протистояти вогню і не потребує додаткових витрати на час монтажу. Матеріал має естетичний вид і прикрашає собою будівництво.

Які типи профільованого листа існують.

Розроблені Гости, контролюючі випуск профнастилу. Цей матеріал буває декількох типів. Розрізняються вони не тільки товщиною металу. Як вже було сказано, враховується висота і форма гребеня. Він буває круглим, у формі трапеції або прямокутним. Стандартом передбачена ширина не більше 1200 мм, тоді як мінімум – 800 мм. Довжина варіюється до дванадцяти метрів.

Якщо на матеріалі відсутне спеціальне полімерне покриття для захисту, то після проведення його монтажу не складно пофарбувати заново. Однак набагато надійніше і економічніше купити профнастил з полімерним шаром. Такого матеріалу не страшна корозія, він володіє тривалим терміном служби.

Яка область застосування профнастилу.

Матеріал застосовується не тільки в будівництві житлових будівель. Його використовують для різних цілей. Наприклад, як не можна краще профнастил підходить для господарських або виробничих будівель, виготовлення огороджувальних конструкцій, воріт і так далі.

profnastil-1-1

В тих випадках, коли потрібно звести ангар, гараж чи іншу споруду, не призначену для житла, використовують наступної технологією для роботи: створюється каркас майбутньої конструкції, який згодом обшивають стіновим профнастилом. Після цього накладають утеплювач і ще один лист. Дана технологія забезпечує швидке і економічне зведення нежитлових об’єктів.

Недоліки матеріалу. Чого слід уникати?

Перераховані вищі характеристики вказують лише про позитивні якості матеріалу. Однак і недоліки у такого матеріалу є, правда, їх дуже мало.

Якщо на цей матеріал впаде предмет, в особливості важкий, лунає сильний і неприємний звук. З чого слід, що головним недоліком профнастилу є гучність. Можна привести нескладний приклад. Багато на своїх дачних ділянках влаштовують альтанки, іноді так трапляється, що дана споруда знаходиться під фруктовим деревом. Ближче до кінця літнього сезону фрукти рясно опадають. Якщо для даху використовується покриття з профнастилу, той, перебуваючи в альтанці і слухаючи шум від падаючих фруктів, людина буде відчувати певні незручності. Не кожному по душі подібні звуки, особливо під час відпочинку.

Також існує ще один важливий недолік – метал піддається корозії, якщо проігнорувати нанесення спеціального шару для захисту або значно його пошкодити. Втім, цей мінус виправляється достатньо швидко. Все інше залежить виключно від вас. Проконсультуйтеся з фахівцями, якщо не зовсім впевнені у власному виборі.