Главная страница » Профнастил » Профнастил для забору

Профнастил для забору

Зателефонувати нам

Замовити профнастил для забору

Замовивши профнастил для паркану біля нас в Києві, ви отримаєте:

  1. Консультацію спеціаліста, по всім стосуються питань.
  2. Виїзд замірника на об’єкт прорахунку потрібного кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на все види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до ваше замовлення і повідомлення про всіх етапах угоди.
  5. Точні обумовлені строки для поставки профнастилу для паркану.
  6. Якісну доставку продукції на об’єкт.

(044) 361-06-09 / (067) 693-67-31

Доставка профнастилу для забору

Доставляється профнастил для огорожі в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки залежить від місця розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі моменти доставку профнастилу обговорюється з менеджером індивідуально.

Доставка металлочерепицы

Профнастил для забору

Обшивочний профіль — це структуно-зігнутий лист оцинкованого метала (можливо з полімерним покриттям) призначений для створення конструкцій полегшеного типу (паркани, обшивка фасадів будівель, альтанки, ангари і т. д.). на сьогоднішній день представлено безліч типів і структур вигинів листа. В нашому асортименті представлені всі вище перераховані типи профнастилу для паркану.

За час існування на ринку профнастил зміг зарекомендувати себе як універсальний матеріал для будівництва різних конструкцій і це все завдяки наступним якостями:

— фактично абсолютна несприйнятливість до впливу атмосферних явищ;
— щодо мала вага готової конструкції;
— високі міцнісні якості;
— велика кількість колірних гам;
— легкість в застосування і монтажі;
— легкість в транспортування;
— привабливий вигляд.

Профнастил для забора

Гармонійність вищевказаних якостей дає можливість застосування профнастилу як конкурентоспроможного матеріалу для покрівлі.

Даний тип обшивального матеріалу можливо застосовувати у приватному, промисловому, і в інших типах будівництва як: обшивка фасадів котеджів, хозблоков, альтанок, ангарів, ферм, складів, створення забірних конструкцій і конструкцій захисного типу від атмосферних явищ.

Монтаж стінового профнастилу.

Монтаж передбачає можливість кріплення профільованих аркушів як за вже зведених стінах так і на готові збірні стінові конструкції, в окремих випадках профнастил може виступати як сама стіна.

Установка огорожі з профнастилу

Так як не стіна несе високих силових навантажень кріплення проводиться на готові обрешітки виготовлених як з дерева так і з інших матеріалів на металевій основі (профілю, профільована труба). Безпосередньо кріплення профільованого листа до обрешіткової конструкції, незалежно від матеріалу, проводиться спеціалізованим кріпильним елементом — ТИХ-Н ГВИНТ. Для забезпечення жорсткості конструкції верхній і нижній ряд кріпиться у кожному скарзі прилягання до решетуванні.

В висновок хочеться відзначити, що даний тип обшивального матеріалу багатьом параметрам переважно випереджає інші. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців — вони дадуть консультацію по всіх питаннях Вас питань!

Профнастил стіновий.

В останнім часом такий матеріал як профільований лист отримав величезний попит у будівельній індустрії. Металопрокат використовується не тільки в як огорожі парканів, але і служить для облицювання будівель, перекриттів, облаштування покрівлі та багатьох інших призначень.

Конструкція листів успішно застосовується для огородження приватній території. Забудовники в основному вибирають для огорожі своїх ділянок саме профільований настил зважаючи позитивних якостей. Метал є зносостійким і довговічним, а також надійно захищений від корозійних процесів, тому ніякі погодні умови матеріалу не страшні. Споживач може вибрати будь-яку товщину металу, а геометрія листа чудово покращує надійність конструкції.

В основному в якості огорожі застосовують листи З-8, з висотою гофри 8 мм. Покупець на свій розсуд може вибрати товщину металу. Вона може бути різної від 0,4 мм до 0,7 мм Матеріал володіє різноманіттям відтінків і фактур. Споживач може вибрати будь-яке покриття під камінь, дерево, цегла і так далі. Технології не стоять на місці, постійно з’являються нові моделі. Також існує варіант двосторонній фарбування профільованих аркушів.

Для тимчасових огорож воліють оцинковані листи. Але покриття полімерним шаром додає матеріалу естетичності і унікальності. Огорожа з профільованого настилу надійно захистить вашу територію від цікавих поглядів перехожих і сусідів, а це грає важливу роль власника приватної власності.

zabory_10

Вартість таких огорож прийнятна для будь-якого господаря, тим більше що надійність і довговічність матеріалу гарантована. Для паркану з профільованого настилу немає потреби витрачати час і сили на обслуговування. Він простий у обслуговуванні і монтажі. Спочатку викопують ями для стовпів, потім їх закопують на глибину до 80 див. Каркас для надійності і міцності зміцнюють лагами, а потім саморізами кріплять профільований настил до лагів.

Кольорова палітра вибирається на розсуд власника будинку. Якщо ви купуєте настил для огорожі, ваші очікування виправдані. Матеріал володіє масою переваг. Ви отримаєте надійний, універсальний, естетичний і оригінальний паркан, який порадує вас і ваших домочадців ні один десяток років.