Главная страница » Профнастил » Профнастил покрівельний

Профнастил покрівельний

Зателефонувати нам

Замовити покрівельний профнастил

Замовивши профнастил покрівельний у нас в Києві, ви отримаєте:

  1. Консультацію спеціаліста, по всім стосуються питань.
  2. Виїзд замірника на об’єкт прорахунку потрібного кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на все види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до ваше замовлення і повідомлення про всіх етапах угоди.
  5. Точні обумовлені строки для поставки дахового профнастилу.
  6. Якісну доставку продукції на об’єкт.

(044) 361-06-09 / (067) 693-67-31

Доставка дахового профнастилу

Доставляється профнастил покрівельний в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки залежить від місця розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі моменти доставку профнастилу обговорюється з менеджером індивідуально.

Доставка металлочерепицы

Покрівельний профнастил

Профнастил для покрівлі (несучий профіль) — це структурно зігнутий лист оцинкованого металу (можливо з полімерним покриттям), призначений для створення покрівельних конструкцій полегшеного типу. На сьогоднішній день існує безліч типів і структур вигину аркуша. В нашому асортименті представлені всі вище перераховані типи профнастилу для покрівлі.

За час існування на ринку профнастил зміг зарекомендувати себе як універсальний матеріал для будівництва різних конструкцій і це все завдяки наступним якостями:

— фактично абсолютна несприйнятливість до впливу атмосферних явищ;
— щодо мала вага готової конструкції;
— високі міцнісні якості;
— велика кількість колірних гам;
— легкість в застосування і монтажі;
— легкість в транспортування;
— привабливий вигляд.

Кровельный профнастил

Гармонійність вищевказаних якостей дає можливість застосування профнастилу як конкурентоспроможного матеріалу для покрівлі.

Даний тип покрівельного матеріалу можливо застосовувати як в приватному будівництві — котеджы, приватні будови, господарські блоки, дашки і навіси.

Також, широкого застосування покрівельний профнастил знайшов в будівництві сільськогосподарських і комерційних спорудах (ангари, ферми, склади, криті стоянки і багато інше).

Монтаж дахового профнастилу

Можливість установки даного типу матеріалів дозволяє його застосовувати в будь-якої галузі. Основними тонкощами у монтажі є:

— при монтажі покрівлі відкритого типу: застосовувати на будовах з кутом ската не менше 20 градусів; обов’язковим є міцне кріплення до решетування несучої конструкції (у зв’язку з продуваемостью конструкції — можливий підрив листів з нижньої частини покрівлі); кріплення виробляти спеціалізованими кріпильними елементами; по краях даху саморізи вкручуються у кожну проміжну нішу (це дозволить отримати надійне фіксування профнастилу до конструкції).

Покрівельний профнастил — монтаж

— при монтажі на конструкції закритого типу — крок обрешітки рекомендується робити від 50 см і більше; для конструкцій з низьким уклоном ската необхідно використовувати покрівельний профнастил зі скатними жолобами; в нижній і верхній частини необхідно кріплення кожній ніші, що прилягає до конструкції; перед монтажем на кроквяну частину необхідно нанести гідроізоляційний шар (гідробар’єр і т. д), а також зробити відступ з допомогою брусків для вентиляції підпокрівельного шару (це забезпечить антикорозійний довговічність).

Для обох разі можливе кріплення на обрешітку виготовлену як з дерева так з металевого профілю або профільної труби.

В висновок хочеться відзначити, що даний тип дахового матеріалу багатьом параметрам переважно випереджає інші. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців — вони дадуть консультацію по всіх питаннях Вас питань!

Профнастил для дахів.

Розвиток технологій і прагнення будівельників оптимізувати свої витрати призводить до появи будматеріалів, володіють високими експлуатаційними характеристиками і невисокій вартістю. До одного з таких сучасних будматеріалів відноситься покрівельний профнастил.

Популярність цього матеріалу зростає і перш всього з-за його універсальності. Він застосовується для влаштування покрівель, різного типу огорож та навіть оздоблення стін. Покрівельний профнастил являє з себе хвилястий лист металу з покриттям. До переваг цього матеріалу відносяться

— легкість, завдяки невеликий товщині;

— довговічність, завдяки різних видів покриттів;

— простота зберігання, транспортування і монтажу;

— невисока вартість за порівняно з будь-яким іншим покрівельним матеріалом.

Випускаються листи з кількома різновидами профілю. Найбільш поширеними є три з них – касетний, в якому хвиля має форму букви «П», трапецивидный – має найбільш високу несучу здатність і хвилястий – використовується в основному для покрівель, парканів і зовнішньої декоративної обробки стін.

profil1

Існує кілька різновидів профнастилу, які застосовуються при виконанні різного виду робіт.

Покрівельний профнастил, з висотою хвилі 21 міліметрів, як зрозуміло з назви, використовують для влаштування покрівлі, але це не єдине його призначення. Залежно від товщини і висоти хвилі з нього також роблять огорожі або легені стіни і перегородки.

Стіновий профнастил служить для зведення стін, зовнішньої обробки при утеплення будівель, обшивки каркасів. Висота хвилі становить 8 міліметрів.

Несучий тип призначений для влаштування несучих покрівель і міжповерхових перекриттів. Більшу міцність забезпечує профіль розміром 44 міліметра.

Завдяки спеціальним покриттю термін експлуатації у середньому складає 25-30 років і залежить від його типу. Листи можуть бути оцинкованими або покритими спеціальними хімічними складами – поліестером, пластоизолом, поліуретаном. Це дозволяє і надавати профнастилу і привабливий зовнішній вигляд, завдяки широкій колірній гамі таких матеріалів. Тип покриття слід підбирати залежно від умов використання.

Покрівля з профнастилу.

Якісна покрівля вашого будинку – це запорука комфорту, яка забезпечить захист від

протікань і руйнувань. Покрівля з профнастилу набирає широку популярність на сьогодні. Він зручний в монтажі і практичний у використанні.

Профнастил – це покрівельний матеріал, виготовлений з якісної сталі, має форму листа. При проектуванні майбутньої даху, необхідно враховувати легка вага листів, тому використовувати потужні конструкції не варто. Ухил покрівлі можете вибрати самі, це залежить від вашого естетичного смаку.

Позитивні характеристики профнастилу.

— Довгий термін служби. Він міцний і стійкий до будь-яким зовнішнім фактором.

— Невелика вага. Це надає легкості при покрівлі.

— Порівняно низька ціна, яка доступна кожному.

Profnastil-Kiev

— Великий вибір колірної гами.

Недоліками профнастилу є низький рівень звукоізоляції, а також при великому потоці вітру, може коливатися і створювати неприємні вуха звуки.

krovlia_proflist

Як не помилитися з вибором

— При покупці, зажадайте сертифікат якості від виробника.

— На кожному матеріалі повинні бути присутніми позначення про призначення цього листа.

— Зовнішній вигляд. Ніяких вигинів, вм’ятин, дірок бути не повинно.

— На місці покупки, спробуйте зігнути аркуш. Він повинен володіти пружністю і повернутися в початкове положення.

— Не купуйте найдешевший профнастил, він не буде мати бажає якості.

Якщо ви дотримуєтеся цих пунктів, то зможете купити якісний і міцний материал.

Особенности покрівлі профнастилом

— Правильно розрахувати ухил даху. Він не повинен перешкоджати монтажу.

— Дотримання порядку укладання аркушів. Ідеальним для монтажу наявність листів, співпадаючих з розміром ската даху.

— Створити чітке поетапне керівництво по кріпленню цього матеріалу. Кріплення здійснюється на спеціальні саморізи. Ніяких цвяхів, засувок і заклепок використовувати не рекомендовано.

— При закінченні роботи необхідно, на верхній точці даху, встановити коник. Це означає, що верхні краї аркушів необхідно прикрити спеціальним планкою з того ж матеріалу. Він захищає дах від попадання вологи.

— Здійснюючи монтаж, не забувайте про герметику, який необхідний на з’єднаннях. А також про спеціальні ущільнювачах, які застосовуються для закриття зазорів.

Підбиваючи підсумки, нічого надскладного в покрівлі з профнастилу немає. Необхідно тільки придбати якісну продукцію і обзавестися кількома помічниками.