Бітумна черепиця – один з найпоширеніших матеріалів для покрівлі. Має високі гідроізоляційні властивості і гарний естетичний вид, за рахунок різноманіття форм та кольорів.

Процес виготовлення дуже простий і чимось нагадує виготовлення руберойду.

Спочатку береться лист склополотна (спінене скло) який в свою чергу просочується бітумом, для збільшення адегизійних властивостей інших шарів. Після чого виробляється наплавка модифікованого бітуму і створення основного шару (товщина від 2-3мм). В результаті отримуємо листи схожі з рубероидными, тільки за рахунок різання їм надається задана форма або малюнок.

За рахунок тонкощів монтажу даного типу покрівлі на тильній стороні відбувається нанесення розділової смуги, так, як половина листа клеїтися а друга половина просто прилягає до основи покрівлі (одна присипана гранітним порохом, друга залишитися сира для максимального прилипання).

На лицьову сторону наноситися базальтового грануляту, який за рахунок процесу керамизаци має різні кольори – так звана присипка.

Далі весь готовий лист відправляється у піч, де при помірної температурі до 150 градусів і високому тиску відбувається запікання. Це весь процес додає жорсткість і монолітність структурної одиниці покрівельного матеріалу.

Для уникнення злипання в процесі транспортування і зберігання, на клеючу частина укладиваеться клейонка.

За питань монтажу або іншим – звертайтеся до фахівців нашої компанії, Вам буде надана консультація за даним матеріалом, а також при необхідності виконані всі роботи пов’язані з монтажем даного продукту.