Один з унікальних покрівельних матеріалів – який з недавніх часів, прийшов на ринок і виступає як сильний конкурент керамічної черепиці, але тільки на порядок дешевше.

Виходячи з назви зрозуміло, що основними складовими є цемент і пісок.

В процесі підбору необхідних матеріалів – завод виробник проводить перевірку матеріалів постачальника на хімічний склад, так як не відповідність необхідним норм призведе до зменшення терміну служби готової продукції.

Цементно-піщану суміш виготовляють з високоякісного портландцементу і кварцового піску з різними присадками. На першому етапі цементно-піщану суміш вимішують у суху – до отримання однорідного матеріалу, потім додають воду в кількості яка перевищує масу сухого матеріалу. В остаточному етапі замішування знову додають кварцовий пісок з добавкою колорантів і окисленого заліза, що в загалом представляє готову цементно-піщану суміш.

Розливається суміш по формах (форми проходять щотижневе калібрування, щоб уникнути різниці в готовій продукції). Як і багато інших матеріали виготовлені з бетону – проходить виброусадку для рівномірного заповнення форми і виходу бульбашок кисню з суміші.

Далі поміщається у спеціалізовані камери де заготовки проходять тепловлажностойку обробку. За рахунок комфортної температури дана суміш набирає свої міцнісні характеристики.

За питань монтажу або іншим – звертайтеся до фахівців нашої компанії, Вам буде надана консультація по даному матеріалу, а також при необхідності виконані всі роботи пов’язані з монтажем даного продукту.