Даний продукт на ринку є революційним – це викликано тим що у своєму складі присутні такі елементи, що сприяють довговічної експлуатації.

І так, розглянемо процес виробництва композитної черепиці. Даний продукт на початкових етапах нагадує виробництво металочерепиці, так як, створення структури відбувається методом згину (штампування) листа з необхідної форми, але в цьому випадку на зовнішню частину наноситися не полімерне покриття, а акрилове покриття. Потім поки не схопилося, в цеху присипки на клейову частина насипають гранули каменю. Камінь, який застосовується в даному типі продукту, має різні розміри, це необхідно для створення різнотипного рельєфу (великі гранули створюють малюнок, а малі щільно заповнюють). Для естетичного виду прийнято використовувати камінь різних кольорів і тонів.

Після вищевказаною процедури листи проходять обдув під високим тиском – для зняття надлишків гранульованого каменю. Для закріплення шару каменю монолітну конструкцію застосовують спосіб обробки акриловій глазур’ю, вона забезпечує захист від біологічних і хімічних впливів.

Самим головним процесом у виробництві, є сушка. Вона повинна проходити у спеціалізованих печах при чітко встановленій температурі – не менше 14 днів. Після чого листи можна складати і комплектувати в упаковки і транспортувати.

За більш детальної інформацією звертайтеся до фахівців нашої компанії