Металочерепиця – це один з революційних матеріалів, який має невелику історію (з’явилася приблизно 30 років тому). За свій час існування зарекомендувала себе як самий дешевий і простий у монтажі покрівельний матеріал.

Вироблятися з високоякісного сировини, а саме листової сталі різної товщини (0,45-0,55 мм) яка в процесі металургійної обробки оцинковується гарячим методом. Після отримання оцинкованої стали лист покривають високоміцною грунтувальною фарбою, що збільшує термін придатності готового матеріалу. Внутрішній шар (невидимий) покривають лаком, а зовнішній полімерною фарбою, які захищають від механічних пошкоджень і атмосферного впливу.

Всі вищевказані процеси відбуваються з листовою сталлю, смотанной у бобіну. Далі на гільйотині листи рубаются за заданими розмірами, необхідним для отримання структурної одиниці. У процесі штампування надається структура і форма .

Готові листи промащуються спеціалізованим масло, щоб уникнути злипання між собою в процесі транспортування і зберігання на складах.

Металочерепиця – найпростіший матеріал при монтажі. Не вимагає особливих професійних навичок. За рахунок свого ваги і необхідних витратних матеріалів, монтаж зможе провести абсолютно будь яка людина – озброївшись шурупувертом і болгаркою.

А якщо у Вас немає можливості чи не виходить, звертайтеся до нашої компанії  — ми надамо необхідну консультацію чи виконаємо необхідні роботи – швидко і якісно.