Главная страница » Промислові підлоги, виконання стяжки

Промислові підлоги, виконання стяжки

Одним з важливих етапів будівництва є пристрій підлоги. Практично у всіх новобудовах — будь-промисловий об’єкт, або житловий будинок, потрібно виконання стяжки і подальша укладання підлогового покриття.

Промислові підлоги

Промислові підлогиВ даний час особливої популярністю користуються промислові бетонні, полімерні і наливні підлоги. У 90% випадків на підприємствах з високою прохідністю і механічної навантаженням на підлогове покриття, використовується бетонний промисловий стать. Особливість такого промислового підлоги — застосування начинки або упрочнителя (упрочнительной суміші).

Завдяки спеціальної технології укладання підлоги, при якій бетонна плита і зміцнюючої шар виробляються за одну технологічну операцію, знижується обсяг роботи і, відповідно, їх вартість. У свою чергу, це дозволяє ввести об’єкт в експлуатацію якнайскорішим чином і не переплачувати за укладання підлоги. Топпінг (зміцнююча суміш) є оптимальною технологією для влаштування підлоги в логістичних центрах, складах, гіпермаркетах, виробничих цехах, торгових комплексах, виставкових площах, паркінгах, гаражах та інших об’єктах з високою прохідністю.

Упрочнительную суміш або топпінг ділять на класи залежно від передбачуваних истирающих навантажень на промисловий стать. Правильно виконаний промисловий підлога має наступні властивості:

 • стійкість до стираючих навантажень;
 • висока міцність на стиснення і ударну стійкість;
 • промисловий пол є безпилим, стійким до проникнення масел, жирів, інших хімікатів;
 • сам підлога абсолютно рівний, гладкий і не слизький;
 • за це промисловий підлога може виконуватися в різній кольоровій гамі;
 • укладається в найкоротші терміни;
 • промисловий підлога — це економічно вигідне рішення;
 • він повністю ремонтопридатний;
 • термін служби — не менше 40-50 років.

Професійний промисловий пол є основою невпинної роботи багатьох підприємств. Щоб правильно виконати таку важливу роботу, довіряйте її лише досвідченим фахівцям. Звертайтеся в БудАльянс за пристроєм промислового для вашої підлоги компанії або підприємства.

Виконання стяжки

Виконання стяжкиВиконання стяжки — вирівнювання основи підлоги, проводять перед укладанням підлогового покриття (керамічної плитки, паркету, лінолеум і іншого). Для виконання стяжки застосовується, як правило, одна з технологій:

 • суха;
 • напівсуха;
 • напівсуха стяжка з використання фібри з полімерів або сталі, яку додають в бетонну суміш для поліпшення її властивостей;
 • наливна підлогу (самовирівнююча стяжка).

Традиційна стяжка (суха або напівсуха технології) виконується за кілька доби. Після очищення кімнати від сміття визначається нульовий рівень за допомогою лазерного або водяного рівня — знаходять найвищу точку кімнати і відбивають горизонт. Виставляється початкова мітка, яка за допомогою рівня переноситься на всі стіни — вийде кілька точок прив’язки. Якщо планується зробити в приміщенні «тепла підлога», обов’язково по периметру стіни кріпиться амортизаційна стрічка. Вона дозволить складу розширюватися при зміні температурних режимів. На наступному етапі виставляються маяки. Далі укладається сам розчин стяжки — приблизно на 2 см вище рівня маяка (з розрахунком на усадку). Розчин акуратно вирівнюють за допомогою правила. Після висихання при необхідності стяжка доводиться до стану ідеально рівною через додаткову обробку шаром самовирівнюється суміші.

Спрощений варіант виконання стяжки — наливні підлоги. На об’єкт приїжджає бригада професійних будівельників, як правило, вже з готовим розчином. На підлогу заливається розчин з спецмашини. Сохне все це пару діб і готове.

Для детального розрахунку матеріалів і вартості виконання роботи по влаштуванню промислового підлоги або виконання стяжки звертайтеся у компанію БудАльянс. Ми виконаємо ваше замовлення самі стислі терміни!

Добавить комментарий