Главная страница » ПВХ — мембрана

ПВХ — мембрана

пластфоил
Flagon
LOGICROOF
Зателефонувати нам

Замовити ПВХ Мембрану.

Замовивши ПВХ Мембрану у нас ви отримаєте.

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки для виробництва металочерепиці.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка ПВХ Мембрани

Доставляється ПВХ Мембрана в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки  залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі деталі по доставці ПВХ Мембрани обговорюються з менеджером індивідуально.

доставка
кровельные работы

Замовити монтаж ПВХ Мембрани

Монтаж плоскої кровлі у повному пирозі.

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері будівельних послуг. Проводимо точний розрахунок метражу покрівлі, надаємо всю технічну документацію.

Виконуємо всі роботи по покрівлі в обумовлені терміни.

ПВХ мембрана

ПВХ мембрана для покрівлі – це гідроізоляційний матеріал, виготовлений з використанням пластифікованого полівінілхлориду (ПВХ) високого якості.  Хімічний склад ПВХ мембрани безпосередньо впливає на можливісті, виконати якісний монтаж і тривалість терміну експлуатації даху та гідроізоляції. Завдяки чітко витриманому співвідношенню пластифікаторів (55-85%), наповнювача (до 12%), стабілізатора (2,5-2,8%), пігменту (не менше 5%), УФ-стабілізатора і антипірена (2-3%) досягається однорідність матеріалу. Такий склад забезпечує нульовий показник водопоглинання, відмінну еластичність, паропроводность, стійкість до проростання мікроорганізмів морозостійкість.

Армуюча тканина зі складно переплетеною поліефірною ниткою, надає мембрани ПВХ механічної міцності і стійкості до розривів.  Завдяки сукупності цих якостей, покрівельна мембрана широко використовується там, де потрібна надійна гідроізоляція і гарантія відсутності проникнення вологи.

ПВХ мембрана також відмінно себе зарекомендувала при будівництві ємкостей для води (басейнів, штучних водойомів), працюючи на утримання води всередині і для створення захисного бар’єру від проникнення грунтових вод при будівництві заглиблених фундаментів і тунелів.

За період свого використання більш ніж у тридцять років, ПВХ мембрана зарекомендувала себе як надійне покриття. Мільйони квадратних метрів дахів по всьому світу захищають будівлі від дощу, снігу, вітру й інших атмосферних явищ, доводячи з року в рік свою надійність і високу практичність.

ПВХ мембрана

Невелика вага (1-1,5 кг/м2) покриття забезпечує зручність в роботі, як при ремонті старих покрівель, так і при зведенні дахів на нових будівлях. Це дозволяє значно скоротити витрати на перекриття, яким знадобиться більш низька несуча здатність, ніж при будівництві даху з більш важких матеріалів.

Завдяки малій мірі горючості ПВХ мембрана широко використовується на об’єктах з високими вимогами до вогнестійкості, так як не підтримує горіння.

Завдяки високому професіоналізму і використання спеціалізованих інструментів, наша бригада монтажників забезпечить високу швидкість укладання покриття.

В залежності від товщини покриття підвищується міцність і вартість. Чим товщя покрівельна мембрана ціна, відповідно, стає вище. В тому часі, доступна і конкурентоспроможна ціна, яка дозволяє даній технології впевнено завойовувати покрівельний ринок.

Особливо різниця в ціні відчутна на покрівлях великого обсягу, де навіть маленька різниця в собівартості квадратного метра виливається у велику економію коштів за рахунок кількості матеріалу і оплати виконаних робіт. Як показують ряд наукових досліджень і лабораторних перевірок, на дах з матеріалу мембрана ПВХ ціна виправдовує себе довговічним терміном служби і надійним захистом від усіх капризів природи.