Главная страница » ПВХ мембрана Plastfoil

ПВХ мембрана Plastfoil

Plastfoil ECO — 1,2 мм

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Plastfoil ECO — 1,5 мм

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Plastfoil ART — 1,5 мм

null

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

пластфоил

БудАльянс є офіційним дилером
компанії Plastfoil.

ПВХ мембрана Пластфоил – є одним з найбільш міцних гідроізоляційних матеріалів. Основна функція — гідроізоляція покрівлі, підземних тунелів, басейнів і штучних водойм.

Основні переваги — це швидка укладання та монтаж ПВХ мембрани Пластфоил. За рахунок того, що укладання проводиться в один шар і легко монтується, навіть при низькій температурі навколишнього середовища. Має високу стійкість до попаданню ультрафіолетового випромінювання і може експлуатуватися більше 30 років.

Зателефонувати нам

Замовити ПВХ – мембрану

Замовивши ПВХ – мембрану нас в Києві, ви отримаєте:

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка ПВХ – мембрани

Доставляється ПВХ – мембрана в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі деталі по доставці ПВХ – мембрани обумовлюються з менеджером індивідуально.

доставка
кровельные работы

Монтаж ПВХ – мембрани у повному пирозі.

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері будівельних послуг.

Проводимо точний розрахунок метражу покрівлі, надаємо всю технічну документацію.

Виконуємо всі роботи по покрівлі в заздалегідь обумовлені терміни.

ПВХ мембрани ПЛАСТФОИЛ надійний покрівельний матеріал.

Основне використання мембрани ПЛАСТФОИЛ — це гідроізоляція плоских покрівель і споруд штучного походження, водойм, контейнерів і ємкостей для заощадження рідин.

Пластфоил значно відрізняється від класичних покрівельних матеріалів на базі бітуму, він вважається важкозаймистим, слабогорючим і заважає поширенню вогню по площині покрівлі.

ПВХ мембрани ПЛАСТФОИЛ має 3 провідних компонента, які в поєднанні з один одним складають дуже міцний, гомогенний матеріал. Верхній шар якого — це гнучкий ПВХ, має в собі різного види пластифікатори, стабілізатори і антипірени, які надають мембрані стійкість до різних температур і ультрафіолетового випромінювання, також дана ПВХ мембрана має всі протипожежні властивості.

Нижній шар ПВХ мембрани ПЛАСТФОИЛ приготовлений з компонентів сірого кольору. Армовані сложнопереплетенной тканиною з поліефірної нитки.

ПВХ мембрана ПЛАСТФОИЛ чудово виділяється від інших класичних покрівельних матеріалів на базі бітуму. Гідроізоляційна мембрана стійка до ультрафіолету, впливу мікробів, негативним погодних умов, і не схильна до розкладання.

Головне перевага мембрани ПЛАСТФОИЛ у тому, що вона дає протікання на строк не менше ніж 20 років з дня укладання.
Також володіє незаперечним перевагою: має велику швидкість і простоту укладання, безогневой метод проведення робіт і відсутність газових балонів на покрівлі.

Пластфоил застосовується на об’єктах з високими вимогами пожежної безпеки.

ПВХ мембрани ПЛАСТФОИЛ благополучно використовується при реконструкції покрівлі багатоповерхових будівель. Висока якість мембрани ПЛАСТФОИЛ протягом довгих років експлуатації на дахах висотних будівель, свідчить про те, що матеріал справляється з усіма негативним впливами погодних умов.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зараз ціна покрівлі з передових полімерних матеріалів ПЛАСТФОИЛ порівнянна з ціною бітумно-полімерних покрівель, а надійність, довговічність і швидкість укладання даних матеріалів — незмірно вище.

Європейські колеги, спираючись на реальні терміни служби і вже обсяги покритих покрівель, називають пвх мембрану ПЛАСТФОИЛ лідером покрівельною гідроізоляції. Полімерні мембрани для гідроізоляції з кожним роком знаходять все більш широке застосування у будівельній практиці.