Главная страница » ПВХ Мембрани ECOPLAST » ECOPLAST V-RP 1,5 мм

ECOPLAST V-RP 1,5 мм

ECOPLAST V-RP 1,5 мм

ECOPLAST

260,46 грн./м2

ECOPLAST V-RP — 1,5 мм. Іноді виникає необхідність здійснити ремонт покрівлі там, де заборонено застосування відкритого вогню. Правильним вибором є використання ПВХ мембран ECOPLAST (екопласт), при укладанні яких використовується тільки гарячий повітря.

ПВХ мембрани ПВХ призначені для влаштування гідроізоляції покрівельних систем, фундаментів і тунельних споруд. Важлива перевага ПВХ мембран ECOPLAST – надійна гідроізоляція забезпечується одним шаром матеріалу, а зварювання рулонів ведеться гарячим повітрям з допомогою спеціального обладнання, що дозволяє вести укладання матеріалу з високою швидкістю при будь-яких погодних умовах, екологічно і економічно.

Виробництво ПВХ мембран ECOPLAST (екопласт) здійснюється методом екструзії, що дозволяє отримати высокогомогенный продукт, який володіє практично нульовим водопоглинанням. Не пропускаючи воду, ПВХ мембрани в той же час дозволяють виходити вологи у вигляді пари з підпокрівельного простору у навколишнє середовище. Завдяки цьому утеплювач знаходиться в сприятливих вологісних условиях.

Преимущества армованої мембрани ECOPLAST

ПВХ мембрани ПВХ V-RP армуються поліестерової сіткою. Сітка забезпечує високу міцність на розрив, що є важливим показником для систем з механічним кріпленням. Якісні пластифікатори, застосовувані у виробництві ECOPLAST V-RP, дозволяють зберігати еластичність матеріалу при низьких температурах.

Область застосування

ПВХ мембрана, армована поліестерової сіткою, застосовується в якості гідроізоляційного шару в покрівлях у системах з механічним кріпленням. Завдяки антиковзною поверхні, він може використовуватися при ремонті дахів, ухил яких перевищує десять градусів. Гарантія виробника на мембрану ECOPLAST – 10 років, термін її експлуатації при цьому складає не менше сорока років.

Таблиця Характеристик матеріалів

Найменування параметра ECOPLAST V-RP
Тип полімеру ПВХ
Армування поліестер
Товщина, мм 1,2–2,0
Міцність при максимальному напрузі, МПа > 19
Відносне подовження при розриві, %, не менш > 60
Водопоглинання за масою, % не більш 0,3
Гнучкість на брусі 5 мм, °С -40
Опір статичного продавлювання, 250 H х 24 год Витримує випробування на водонепроникність
Група горючості Г2