Главная страница » Руберойд

Руберойд

Руберойд

Техноеласт ЕКП

Техноеласт-ЭКП-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Техноеласт ЕПП

Техноеласт-ЭКП-1

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Уніфлекс ЕКП

Рубероид-Унифлекс

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Уніфлекс ЕПП

Рубероид-Унифлекс

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Бікроеласт ЕКП

Рубероид-Бикроэласт

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Бікроеласт ЕПП

Рубероид-Бикроэласт

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Біполь ЕКП

Рубероид-Биполь

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Біполь ЕПП

Рубероид-Биполь

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

Зателефонувати нам

Замовити Руберойд.

Замовивши руберойд у нас ви отримаєте.

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка Руберойду

Доставляється руберойд Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки  залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраному транспорті.

Всі деталі по доставці руберойду обумовлюються з менеджером індивідуально.

доставка
кровельные работы

Замовити монтаж  Руберойду

Монтаж плоскої та скатної покрівлі в повному пирозі.

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері будівельних послуг. Проводимо точний розрахунок метражу покрівлі, надаємо всю технічну документацію.

Виконуємо всі роботи по покрівлі в точно обумовлений термін.

Придбати руберойд для покрівлі у нас — дуже вигідний і економічно обґрунтований крок.

Руберойд – це рулонний покрівельний матеріал з високими гідроізоляційними показниками. За своє багаторічне використання відмінно зарекомендував себе в різних видах будівельних робіт. Незважаючи на те, що з кожним роком на ринку покрівельних матеріалів з’являється багато нововведень, руберойд все ще залишається затребуваним видом покриття, хоча потроху здає свої позиції.

Ціна руберойду і простота його укладання сприяє збереженню його популярності в якості гідроізоляційного матеріалу. В залежності від призначення, руберойд буває покрівельний (для зовнішнього шару покрівлі) і підкладковий (для внутрішніх шарів).

Для виробництва руберойду використовують спеціальне обладнання, яке дозволяє методом наплавлення наносити на основу шари бітуму і рівномірно розподіляти шар захисного покриття. Така технологія дозволяє виготовляти продукцію відповідну технічних умов або ГОСТам і отримувати високоякісний руберойд, ціна яка конкурентноздатна на ринку покрівельних матеріалів.

як основу використовують картон або склотканину, що забезпечує різну міцність на розрив і, відповідно, відображається на вартості готової продукції. Для забезпечення високих гідроізоляційних характеристик, основа спочатку просочується легкоплавким нафтовим бітумом з температурою розм’якшення 34-50 0С. Наступний, покрівельний шар, наносять на обидві сторони полотна.

Він складається з більш твердоплавкого бітуму з температурою розм’якшення 80 0С і мінерального наповнювача (крейда, доломітове борошно, гіпс і ін), що підвищує теплостійкість і вологостійкість покриття. В якості захисного покриття використовується пісок, полімерна крихта та інші абразивні матеріали, які забезпечують захист поверхні від механічних пошкоджень і ультрафіолетових променів.

Рубероид

Покрити дах руберойдом наша компанія радить в першу чергу для тих будівель, де немає високих вимог до її естетичного виду. Цей вид покриття дуже широко поширений на плоских дахах та багатоповерхових будинках, а також дахах виробничих і складських приміщень, гаражів, споруд для підсобного господарства.

Відносна простота укладання руберойду в багатьох випадках виступає вирішальним фактором при виборі покрівельного покриття. Враховуючи гнучкість і еластичність цього матеріалу, особливу увагу слід приділити решетуванні. Слід зробити її з кроком 10-15 см, або покрити суцільним шаром фанери.

На широко найпоширеніший запит в пошукових системах «руберойд ціна Київ» ви побачите безліч пропозицій різних компаній. Перевагу варто віддавати тим, хто займається не тільки продажем руберойду. Наша компанія має значний досвід в монтажі плоских і скатних покрівель.

Ми виробляємо точні розрахунки метражу покрівлі і необхідних супутніх матеріалів, що дозволяє мінімізувати відходи і зберегти ваші гроші. Купити руберойд можна, зв’язавшись з нашим менеджером за телефонами, зазначеним на сайті. Отримавши професійну консультацію з питань, вкажіть зручний вам час виїзду нашого замірника на об’єкт.