Монтаж металочерепиці – досить нескладна робота для фахівців «БудАльянс», які мають необхідні навички і досвід. Оцинковані сталеві листи, покриті полімером, мають відносно легку вага, тому монтаж металочерепиці не вимагає застосування спеціальної будівельної техніки і великий команди підрядників. Завдяки великій колірній гамі і широкому асортименту варіацій можливо підібрати металочерепицю до будь-якого фасаду будівель. Вибір обмежується лише вашою фантазією. Ми здійснюємо монтаж покрівлі металочерепицею за такими етапами:

1. Підготовка даху до монтажу.

2. Замір площі монтажу, розрахунок витратних матеріалів.

3. Установка гідроізоляційного покриття.

4. Монтаж металочерепиці.

Чітке дотримання технології – гарантія довгого терміну служби металочерепиці і максимальної ізоляції приміщень від впливу погодних умов. Ось чому покрівельні роботи слід доручати тільки фахівцям і утриматися від самостійного монтажу покрівлі.

Монтаж м’якої покрівлі – порівняно недорогий спосіб надати будинку благородний естетичний вигляд. Однак, щоб домогтися такого ефекту, необхідно прикласти достатньо зусиль і вибрати покрівельний матеріал високої якості. Фахівці будівельний компанії «БудАльянс» забезпечать всі складові якісної покрівлі. Матеріалом служить гнучка або бітумна черепиця, що дозволяє здійснювати кладку на даху різноманітних геометричних форм з кутом нахилу 11-90о. Монтаж м’якої покрівлі переважно здійснюють у теплу пору року. Однак при необхідності будівельна компанія «БудАльянс» підбере для вас такі види бітумної черепиці, кладка яких можлива при температурі до-15оС.

На замітку замовнику

Пам’ятайте, від того, які матеріали ви вибрали, і наскільки якісно був проведений монтаж покрівлі, залежить не тільки ступінь ізоляції будинку, але і його довговічність в цілому. Ось чому так важливо звернутися до фахівців будівельної компанії «БудАльянс» Телефонуйте вже зараз, і ми проконсультуємо вас щодо вартості монтажу металочерепиці залежно від її площі.