Главная страница » ThyssenKrupp. Німеччина

ThyssenKrupp. Німеччина

Альянс Сучасного Будівництва є ексклюзивним постачальником сировини виробництва «ThyssenKrupp Steel AG» (Німеччина) в Україні. Німецьке якість продукції – металочерепиці – завоювало безліч сердець у вітчизняного споживача. Металочерепиця з виробленого сировини концерном ThyssenKrupp Steel AG це 15 років офіційної гарантії на метал, шикарний зовнішній вигляд (імітує керамічну черепицю) і якісне полімерне покриття, яке володіє хорошою пластичністю, зносостійкістю і високими антикорозійними якостями.

Прайс на металочерепицю ThyssenKrupp

ThyssenKrupp. Німеччина

*При обсягах понад 150 кв. м. передбачена система знижок

Німеччина завжди славилася передовими технологіями і високим інноваційним якістю виробництва. Природно всі інноваційні процеси не минули і металургійний комплекс. Покриття металу виробленого у концерні «ThyssenKrupp Steel AG» було спеціально розроблено у науково-дослідному центрі ThyssenKrupp Steel Europe AG. р. Дортмунд, Німеччина. Звичайне цинкове покриття холоднокатаного аркуша  було замінено на  покриття, що складається з цинкового сплаву магнію. Сплав показує фізичні властивості два рази перевищують антикорозійні показники звичайного оцинкованого покриття. Відповідно, вироблена на підставі цього сировини металочерепиця  ThyssenKrupp в два рази краще за своїм фізичним будь властивостями інший металочерепиці, виробленої на аналогічному сировина з звичайним цинкуванням.

ThyssenKrupp. Німеччина

Так холоднокатаний лист, оброблений вищевказаним сплавом, проходить 4-х ступінчасту процедуру фарбування полімерним покриттям. 50 мікрон полімерного покриття гарантують, що покрівля з металочерепиці ThyssenKrupp збереже свої чудові властивості навіть під впливом агресивних атмосферних явищ.

Додамо ще те, що сплав цинко-магнієвого покриття німецької металочерепицю   ThyssenKrupp становить 275 гр\м. кв. чим не може похвалитися жоден виробник сировини. А для того, щоб уникнути підробок з боку несумлінних конкурентів, концерн ThyssenKrupp Steel AG», захищає свою продукцію лазерної маркуванням нанесеною на зворотному стороні аркуша.

Наша компанія – це група професіоналів, готових вирішити найскладнішу і нестандартну завдання Звернувшись до нас, ви зможете отримати кваліфіковану консультацію як по самому продукту, так і його монтажу. Наш інженер, зможе виїхати до Вас на ділянку і провести всі необхідні заміри і скласти специфікацію.

Тел: 097-246-43-49

Тел: 067-584-24-11

Тел\факс.: (044) 229-67-25