В цієї статті ми розглянемо всі існуючі види покрівельних матеріалів.

За всю свою історію існування покрівельні матеріали змінили свій вигляд і функціональність тисячі разів, але є деякі які вкоренилися дуже на довго – приміром глиняна черепиця, сьогодні називається керамічна, так ось вона існує понад 350 років і донині використовується в будівництві. Далі ми розглянемо всі покрівельні матеріали від існуючих і до забутих:

— металочерепиця (разом з профнастилом) – це структурно-зігнутий лист металу певної товщини і покритий цинком або полімерним матеріалом, які в свою чергу збільшують строк служби. Конструкція при цьому виді покрівлі дуже легка в монтажі і має малу питому вагу.

— бітумна черепиця – це один з видів м’якої покрівлі якій має переважно довгий термін служби, представляє з себе структурні листи виготовлення з бітумного матеріалу на основі склополотна і прикрашені гранітній присипкою для створення естетичного виду.

— керамічна черепиця – це структурно відлита і обпалена у печах, покрівельна одиниця виготовлена з глини з домішками, які підвищують її експлуатаційні характеристики. У готовому вигляді надає будівлі старовинний вигляд, так як на сьогоднішній день є найстарішим з існуючих видів покрівельних матеріалів.

— цементно-піщана черепиця – також структурно покрівельна відлита одиниця, за видовим характеристиками, нагадує керамічну, але готувється з цементно-песчяного розчину з добавками і домішками – але висихання відбувається після виброусадочных робіт і високим тиском що надає їй довгий термін служби і повну знедоленість до атмосферних явищем. Єдиним важливим недоліком є великий вага готової конструкції.

— цементно-піщана черепиця – також структурно покрівельна відлита одиниця, за видовим характеристикам нагадує керамічну, але готуватися з цементно-песчяного розчину з добавками і домішками – але висихання відбувається після виброусадочных робіт і високим тиском що надає їй довгий термін служби і повну знедоленість до атмосферних явищем. Єдиним важливим недоліком є великий вага готової конструкції.