Продовжимо розглядати види покрівельних матеріалів:

— композитна черепиця – структуризированый лист металу проклеєний з усіх сторін гранулами каменю, і в додаток покритий акрилом. Вся ця композиція матеріалів створює фактично універсальний покрівельний матеріал, який зібрав в собі всі відмінні якості інших покрівельних матеріалів.

— м’яка (рулонна) покрівля – універсальний покрівельний матеріал який у більшості випадків використовується в технічному чи цивільному будівництві. Являє собою проклеєний рулон з бітумних модифікаторів на основі склополотна. Все в комплексі при правильному монтажі створює захисний шар на покрівлі будівлі, який не гниє й не псується і є абсолютно герметичним. Може бути як гладким так і з присипкою.

— ондулін – це матеріал з’явилася зовсім недавно на ринках, але зміг себе зарекомендувати як найекономніший. За своєю структурою він нагадує шифер, але виконаний він з бітумного наповнювача і скловолокна. В результаті отримуємо атмосферостійкий покрівельний матеріал. За весь час експлуатації він показав наступні недоліки: дуже тендітний матеріал; при високих температурах просаджується і в місцях кріплення цвяхів починаються патьоки; швидке вигорання кольору; легкий до деформації та інше;

-шифер – так само один з більш менш укорінених матеріалів для покрівлі. Складається з хризотилового азбесту (або з його замінниками, які не шкідливі для здоров’я людини)з цементо-піщаним розчин, залитий певної хвилястою форми. Володіє поряд переваг: довговічність, абсолютна не горючість, стійкість до високих навантажень і сильним атмосферним явищ і багато іншого. Але в свою чергу і забезпечений наступними недоліками: не стійкий до біологічного впливу, крихкий, при нагріванні у відкритому вогні розлітається на дрібні частини.

Також існує безліч інших видів покрівельних матеріалів. Ми розглянемо їх далі!